Pn Wt Śr Cz Pt So Nd |
|
|
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
| |
11:35 | RYMANÓW ZDRÓJ | Ul. ZDROJOWA | |
18:40 |
11:45 | RYMANÓW | RYMANÓW RYNEK | |
18:30 |
12:05 | IWONICZ-ZDRÓJ | PLAC OCZKI | |
18:10 |
12:20 | MIEJSCE PIASTOWE | PRZYSTANEK PKS | |
17:55 |
12:35 | KROSNO | PRZY ULICY MLECZARSKIEGO STANOWISKO 1 | |
17:40 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
11:05 | POLAŃCZYK | UL. ZDROJOWA | |
- |
11:10 | POLAŃCZYK | UL. ZDROJOWA, SKRZYŻOWANIE | |
- |
11:40 | LESKO | RYNEK | |
18:35 |
12:00 | ZAGÓRZ | PRZY PLACU OBROŃCÓW WĘZŁA ZAGÓRSKIEGO (PKP) | |
18:15 |
12:10 | SANOK | Parking przy dw Kolejowym | |
18:05 |
12:40 | BRZOZÓW | RYNEK | |
17:35 |
12:50 | DOMARADZ | PRZYSTANEK PKS | |
17:25 |
12:55 | LUTCZA | PRZYSTANEK PKS | |
17:20 |
13:00 | NIEBYLEC | PRZYSTANEK PKS | |
17:15 |
13:20 | POLOMIA | PRZYSTANEK PKS | |
16:55 |
13:30 | BOGUCHWAŁA | PRZYSTANEK PKS (ODR) | |
16:45 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
12:05 | PRZEMYŚL | Parking przy dw Kolejowym | |
- |
12:50 | JAROSŁAW | Parking przy dw Kolejowym | |
- |
13:50 | RZESZÓW | Parking przy dw Kolejowym | |
16:25 |
14:20 | KOLBUSZOWA | Parking przy dw Kolejowym | |
15:55 |
14:40 | NOWA DĘBA | DWORZEC PKS | |
15:35 |
15:00 | TARNOBRZEG | UL. MICKIEWICZA DWORZEC PKS | |
15:15 |
15:10 | TARNOBRZEG | NAGNAJÓW (STACJA BENZYNOWA PETROCHEMIA) | |
15:05 |
15:15 | KLIMONTÓW | STACJA BENZYNOWA SHELL | |
15:00 |
15:25 | LIPNIK | STACJA BENZYNOWA BLISKA | |
14:50 |
15:35 | OPATÓW | PRZYSTANEK PKS (NA WPROST STACJI ORLEN) | |
14:40 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
15:50 | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | PRZYSTANEK PKS UL. SANDOMIERSKA (KOŁO KOŚCIOŁA) | |
- |
- | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | STACJA STATOIL (PRZY OBWODNICY) | |
14:24 |
16:50 | RADOM | RONDO WARSZAWSKIE (STACJA LOTOS) | |
- |
- | RADOM | PRZYSTANEK PKS (RESTAURACJA GRACJA LUB RONDO RZESZOWSKIE) | |
13:25 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
17:10 | BIAŁOBRZEGI | ZAJAZD JAGIELLOŃCZYK (POCZĄTEK OBWODNICY BAIŁOBRZEGI) | |
- |
- | BIAŁOBRZEGI | ZAJAZD ZODIAK | |
13:05 |
17:35 | GRÓJEC | MIEJSCOWOŚĆ GŁUCHÓW (ZA ŚWIATŁAMI PRZYSTANEK PKS) | |
12:40 |
18:00 | MAGDALENKA | SKRZYŻOWANIE PIASECZNO - NADARZYN (PRZYSTANEK PKS) | |
12:15 |
18:15 | WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA | WARSZAWA OKĘCIE | |
12:00 |
18:30 | WARSZAWA | DWORZEC ZACHODNI | |
11:45 |
18:40 | WARSZAWA | CENTRALNA WEJŚCIE PRZY WKD | |
- |
- | WARSZAWA LOTNISKO MODLIN | PORT LOTNICZY WARSZAWA MODLIN | |
- |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
|
Pn Wt Śr Cz Pt So |