Pn Wt Śr Cz Pt So Nd |
|
|
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
| |
03:35 | RYMANÓW ZDRÓJ | Ul. ZDROJOWA | |
15:40 |
03:45 | RYMANÓW | RYMANÓW RYNEK | |
15:30 |
04:05 | IWONICZ-ZDRÓJ | PLAC OCZKI | |
15:10 |
04:20 | MIEJSCE PIASTOWE | PRZYSTANEK PKS | |
14:55 |
04:35 | KROSNO | PRZY ULICY MLECZARSKIEGO STANOWISKO 1 | |
14:40 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
- | POLAŃCZYK | UL. ZDROJOWA | |
16:10 |
- | POLAŃCZYK | UL. ZDROJOWA, SKRZYŻOWANIE | |
16:05 |
03:40 | LESKO | RYNEK | |
15:35 |
04:00 | ZAGÓRZ | PRZY PLACU OBROŃCÓW WĘZŁA ZAGÓRSKIEGO (PKP) | |
15:15 |
04:10 | SANOK | Parking przy dw Kolejowym | |
15:05 |
04:40 | BRZOZÓW | RYNEK | |
14:35 |
04:50 | DOMARADZ | PRZYSTANEK PKS | |
14:25 |
04:55 | LUTCZA | PRZYSTANEK PKS | |
14:20 |
05:00 | NIEBYLEC | PRZYSTANEK PKS | |
14:15 |
05:20 | POLOMIA | PRZYSTANEK PKS | |
13:55 |
05:30 | BOGUCHWAŁA | PRZYSTANEK PKS (ODR) | |
13:45 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
05:50 | RZESZÓW | Parking przy dw Kolejowym | |
13:25 |
06:20 | KOLBUSZOWA | Parking przy dw Kolejowym | |
12:55 |
06:40 | NOWA DĘBA | DWORZEC PKS | |
12:35 |
07:00 | TARNOBRZEG | UL. MICKIEWICZA DWORZEC PKS | |
12:25 |
07:10 | TARNOBRZEG | NAGNAJÓW (STACJA BENZYNOWA PETROCHEMIA) | |
12:05 |
07:15 | KLIMONTÓW | STACJA BENZYNOWA SHELL | |
12:00 |
07:25 | LIPNIK | STACJA BENZYNOWA BLISKA | |
11:50 |
07:35 | OPATÓW | PRZYSTANEK PKS (NA WPROST STACJI ORLEN) | |
11:40 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
07:50 | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | PRZYSTANEK PKS UL. SANDOMIERSKA (KOŁO KOŚCIOŁA) | |
- |
- | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | STACJA STATOIL (PRZY OBWODNICY) | |
11:25 |
08:50 | RADOM | RONDO WARSZAWSKIE (STACJA LOTOS) | |
- |
- | RADOM | PRZYSTANEK PKS (RESTAURACJA GRACJA LUB RONDO RZESZOWSKIE) | |
10:25 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
09:10 | BIAŁOBRZEGI | ZAJAZD JAGIELLOŃCZYK (POCZĄTEK OBWODNICY BAIŁOBRZEGI) | |
- |
- | BIAŁOBRZEGI | ZAJAZD ZODIAK | |
10:05 |
09:35 | GRÓJEC | MIEJSCOWOŚĆ GŁUCHÓW (ZA ŚWIATŁAMI PRZYSTANEK PKS) | |
09:40 |
10:00 | MAGDALENKA | SKRZYŻOWANIE PIASECZNO - NADARZYN (PRZYSTANEK PKS) | |
09:15 |
10:15 | WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA | WARSZAWA OKĘCIE | |
09:00 |
10:30 | WARSZAWA | DWORZEC ZACHODNI | |
08:45 |
10:40 | WARSZAWA | CENTRALNA WEJŚCIE PRZY WKD | |
- |
- | WARSZAWA LOTNISKO MODLIN | PORT LOTNICZY WARSZAWA MODLIN | |
- |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
|
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd |