Pn Wt Śr Cz Pt So Nd |
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
15:35 | RYMANÓW ZDRÓJ | ul. Zdrojowa |
15:45 | RYMANÓW | Rynek |
16:06 | IWONICZ-ZDRÓJ | Plac Oczki |
16:20 | MIEJSCE PIASTOWE | Przystanek PKS |
16:35 | KROSNO | przy ul. Mielczarskiego, stanowisko 1 |
- | POLAŃCZYK | ul. Zdrojowa |
15:40 | LESKO | Rynek 1 |
16:00 | ZAGÓRZ | przy placu Obrońców Węzła Zagórskiego |
16:10 | SANOK | Parking przy dw Kolejowym |
16:40 | BRZOZÓW | ul. Legionistów |
16:50 | DOMARADZ | Przystanek PKS |
16:55 | LUTCZA | Przystanek PKS |
17:00 | NIEBYLEC | Przystanek PKS |
17:20 | POLOMIA | Siedziba firmy |
17:30 | BOGUCHWAŁA | Przystanek PKS (odr) |
16:05 | PRZEMYŚL | Parking przy dw Kolejowym |
16:50 | JAROSŁAW | Parking przy dw Kolejowym |
17:50 | RZESZÓW | Parking przy dw Kolejowym |
18:40 | DĘBICA | Parking przy dw Kolejowym |
19:30 | TARNÓW | Parking przy dw Kolejowym |
21:00 | KRAKÓW | ul. Bosacka 18 |
22:10 | KATOWICE | Plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej |
23:10 | GLIWICE | Pl. Piastów DA st. 6 |
+00:25 | OPOLE | ul. Kołłątaja - 1 Maja DA |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|