|
ZZ BUS JANISO | |
|
Linia: CIKR: Cieszyn-Kraków 05:50 | |
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd |
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
05:50 | CIESZYN | ul. Hajduka |
05:52 | CIESZYN | UŚ ul. Bielska |
05:53 | CIESZYN | Kopiec ul.Bielska |
06:08 | SKOCZÓW | Plac Stary Targ |
06:36 | BIELSKO-BIAŁA | Dw. Autobusowy |
06:41 | BIELSKO-BIAŁA | ul. Piłsudzkiego |
06:56 | KOZY | Centrum |
07:11 | KĘTY | Dw. Autobusowy, ul. Sienkiewicza |
07:25 | ANDRYCHÓW | Osiedle WSW |
07:29 | ANDRYCHÓW | Dw. Autobusowy |
07:46 | WADOWICE | Dw. Autobusowy |
07:50 | WADOWICE | ul. Lwowska |
08:06 | KALWARIA ZEBRZYDOWSKA | ul. Krakowska |
08:13 | IZDEBNIK | Izdebnik I |
08:16 | BIERTOWICE | skrzyżowanie |
08:26 | GŁOGOCZÓW | Podlesie |
08:42 | KRAKÓW | Borek Fałęcki |
08:46 | KRAKÓW | Rondo Matecznego |
08:50 | KRAKÓW | ul. Konopnickiej |
08:52 | KRAKÓW | AGH |
08:54 | KRAKÓW | Plac Inwalidów |
08:57 | KRAKÓW | Nowy Kleparz |
09:00 | KRAKÓW | ul. Bosacka MDA |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
Wyjazdy anulowane: 2014-12-25, 2014-12-26, 2015-01-01, 2015-04-05
|