|
ZZ BUS JANISO | |
|
Linia: CIKR: Cieszyn-Kraków 08:30 | |
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd |
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
08:30 | CIESZYN | ul. Hajduka |
08:32 | CIESZYN | UŚ ul. Bielska |
08:33 | CIESZYN | Kopiec ul.Bielska |
08:48 | SKOCZÓW | Plac Stary Targ |
09:15 | BIELSKO-BIAŁA | Dw. Autobusowy |
09:20 | BIELSKO-BIAŁA | ul. Piłsudzkiego |
09:35 | KOZY | Centrum |
09:50 | KĘTY | Dw. Autobusowy, ul. Sienkiewicza |
10:04 | ANDRYCHÓW | Osiedle WSW |
10:08 | ANDRYCHÓW | Dw. Autobusowy |
10:25 | WADOWICE | Dw. Autobusowy |
10:29 | WADOWICE | ul. Lwowska |
10:47 | KALWARIA ZEBRZYDOWSKA | ul. Krakowska |
10:54 | IZDEBNIK | Izdebnik I |
10:57 | BIERTOWICE | skrzyżowanie |
11:07 | GŁOGOCZÓW | Podlesie |
11:23 | KRAKÓW | Borek Fałęcki |
11:27 | KRAKÓW | Rondo Matecznego |
11:31 | KRAKÓW | ul. Konopnickiej |
11:33 | KRAKÓW | AGH |
11:35 | KRAKÓW | Plac Inwalidów |
11:38 | KRAKÓW | Nowy Kleparz |
11:41 | KRAKÓW | ul. Bosacka MDA |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
Wyjazdy anulowane: 2014-12-24, 2014-12-25, 2014-12-31, 2015-01-01, 2015-04-04, 2015-04-05
|