|
ZZ BUS JANISO | |
|
Linia: CIKR2: Cieszyn-Kraków 07:30 | |
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd |
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
07:30 | CIESZYN | ul. Hajduka |
07:32 | CIESZYN | UŚ ul. Bielska |
07:33 | CIESZYN | Kopiec ul.Bielska |
07:48 | SKOCZÓW | Plac Stary Targ |
08:16 | BIELSKO-BIAŁA | Dw. Autobusowy |
08:21 | BIELSKO-BIAŁA | ul. Piłsudzkiego |
08:36 | KOZY | Centrum |
08:51 | KĘTY | Dw. Autobusowy, ul. Sienkiewicza |
09:05 | ANDRYCHÓW | Osiedle WSW |
09:09 | ANDRYCHÓW | Dw. Autobusowy |
09:26 | WADOWICE | Dw. Autobusowy |
09:30 | WADOWICE | ul. Lwowska |
09:46 | KALWARIA ZEBRZYDOWSKA | ul. Krakowska |
09:53 | IZDEBNIK | Izdebnik I |
09:56 | BIERTOWICE | skrzyżowanie |
10:06 | GŁOGOCZÓW | Podlesie |
10:22 | KRAKÓW | Borek Fałęcki |
10:26 | KRAKÓW | Rondo Matecznego |
10:30 | KRAKÓW | ul. Konopnickiej |
10:32 | KRAKÓW | AGH |
10:34 | KRAKÓW | Plac Inwalidów |
10:40 | KRAKÓW | ul. Bosacka MDA |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
Wyjazdy anulowane: 2014-12-24, 2014-12-25, 2014-12-26, 2014-12-31, 2015-01-01, 2015-04-04, 2015-04-05
|