|
ZZ BUS JANISO | |
|
Linia: CIKR2: Kraków-Cieszyn 14:40 | |
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd |
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
14:40 | KRAKÓW | ul. Bosacka MDA |
- | KRAKÓW | Plac Inwalidów |
14:48 | KRAKÓW | AGH |
- | KRAKÓW | ul. Konopnickiej |
14:53 | KRAKÓW | Rondo Matecznego |
14:57 | KRAKÓW | Borek Fałęcki |
15:15 | GŁOGOCZÓW | Podlesie |
15:25 | BIERTOWICE | skrzyżowanie |
15:28 | IZDEBNIK | Izdebnik I |
15:36 | KALWARIA ZEBRZYDOWSKA | ul. Krakowska |
15:54 | WADOWICE | ul. Lwowska |
15:56 | WADOWICE | Dw. Autobusowy |
16:14 | ANDRYCHÓW | Dw. Autobusowy |
16:18 | ANDRYCHÓW | Osiedle WSW |
16:30 | KĘTY | Dw. Autobusowy, ul. Sienkiewicza |
16:45 | KOZY | Centrum |
16:55 | BIELSKO-BIAŁA | ul. Piłsudzkiego |
17:05 | BIELSKO-BIAŁA | Dw. Autobusowy |
17:32 | SKOCZÓW | Plac Stary Targ |
17:47 | CIESZYN | Kopiec ul.Bielska |
17:48 | CIESZYN | UŚ ul. Bielska |
14:50 | CIESZYN | ul. Hajduka |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
Wyjazdy anulowane: 2014-12-24, 2014-12-25, 2014-12-26, 2014-12-31, 2015-01-01, 2015-04-04, 2015-04-05
|