|
ZZ BUS JANISO | |
|
Linia: CIKR2: Kraków-Cieszyn 16:05 | |
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd |
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
16:05 | KRAKÓW | ul. Bosacka MDA |
- | KRAKÓW | Plac Inwalidów |
16:13 | KRAKÓW | AGH |
- | KRAKÓW | ul. Konopnickiej |
16:18 | KRAKÓW | Rondo Matecznego |
16:22 | KRAKÓW | Borek Fałęcki |
16:40 | GŁOGOCZÓW | Podlesie |
16:50 | BIERTOWICE | skrzyżowanie |
16:53 | IZDEBNIK | Izdebnik I |
17:01 | KALWARIA ZEBRZYDOWSKA | ul. Krakowska |
17:19 | WADOWICE | ul. Lwowska |
17:21 | WADOWICE | Dw. Autobusowy |
17:39 | ANDRYCHÓW | Dw. Autobusowy |
17:43 | ANDRYCHÓW | Osiedle WSW |
17:53 | KĘTY | Dw. Autobusowy, ul. Sienkiewicza |
18:10 | KOZY | Centrum |
18:20 | BIELSKO-BIAŁA | ul. Piłsudzkiego |
18:30 | BIELSKO-BIAŁA | Dw. Autobusowy |
18:57 | SKOCZÓW | Plac Stary Targ |
19:12 | CIESZYN | Kopiec ul.Bielska |
19:13 | CIESZYN | UŚ ul. Bielska |
19:15 | CIESZYN | ul. Hajduka |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
Wyjazdy anulowane: 2014-12-24, 2014-12-25, 2014-12-26, 2014-12-31, 2015-01-01, 2015-04-04, 2015-04-05
|