Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс |
|
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
|
13:20 | ZORY | PKS ul. Męczenników Ośw. |
+10:00 |
13:50 | MIKOLOW | PKS ul. B. Prusa |
+09:30 |
14:20 | KATOVICE | PKS ul. P. Skargi |
+09:00 |
14:40 | CHORZOW | Pl. Powstaćów Śl. |
+08:40 |
15:00 | BYTOM | C.H. Plejada ul. Jeziorańskiego |
+08:20 |
15:30 | ZABRZE | Pl. Warszawski |
+07:50 |
15:55 | GLIVICE | ul.Pionierów 8 |
+07:25 |
16:15 | TOSZEK | PKS ul. Tarnogórska |
+07:05 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
13:20 | ZAWADA | PKS ul. Młodzieżowa |
+10:00 |
13:50 | RYBNIK | PKS ul. Budowlanych 6 st. 1 |
+09:30 |
14:15 | WODZISLAW SLASKI | PKS ul. Targowa |
+09:05 |
14:30 | RYDULTOWY | PKS ul. Traugutta |
+08:50 |
15:00 | RACIBORZ | PKS ul. Pocztowa |
+08:20 |
15:20 | POLSKA CEREKIEW | PKS ul. Raciborska |
+08:00 |
15:40 | KEDZIERZYN-KOZLE | PKS ul. Czerwińskiego |
+07:40 |
16:10 | KRAPKOWICE | PKS ul. Opolska |
+07:10 |
16:40 | STRZELCE OPOLSKIE | Motel Leśny |
+06:40 |
17:10 | OPOLIE | PKS ul. 1 Maja |
+06:10 |
18:40 | VROCLAV | Tymczasowy Dworzec Autobusowy ul. Joannitów 13 |
+05:00 |
20:00 | LEGNITSA | PKS, Ul.Dworcowa |
+03:50 |
20:40 | BOLESLAWIEC | PKS |
+03:10 |
|
- - - - - - -
|
Jędrzychowice/Ludwigsdorf - granica
|
- - - - - - -
|
|
|
+03:20 | GIESSEN | Licher Str. Rivers Automeile |
20:45 |
+04:00 | BAD HOMBURG | Busbahnhof |
20:05 |
+04:30 | FRANKFURT AM MAIN | HBF Südseite, Pforzheimer - Straße E |
19:40 |
+05:10 | DARMSTADT | HBF Westseite Zweifalltorweg |
19:00 |
+06:00 | MANNHEIM | ZOB/Heinrich-von-Stephan-Straße |
18:10 |
+06:30 | HEIDELBERG | Südseite des Willy-Brandt-Platzes |
17:40 |
+07:20 | KARLSRUHE | ZOB Südseite HBF |
16:50 |
+08:00 | PFORZHEIM | ZOB Südseite HBF Bussteig 1 |
16:10 |
+09:10 | STUTTGART | ZOB S-Oberturkheim, Park&Ride Parkplatz Hafenbahnstr.- str. 5 |
15:00 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс |