Pn Wt Śr Cz Pt So |
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
05:55 | GORLICE | Stacja paliw GROSAR, ul.Kościuszki przyst. kom. prywatnej |
06:00 | GORLICE | Przyst. ul. Legionów |
06:05 | ZAGÓRZANY | Skrzyżowanie |
06:15 | BIECZ | Przyst. `Rynek` |
06:40 | JASŁO | Dworzec PKP - zatoczka |
06:30 | KROSNO | ul. Mielczarskiego, stan. 1, przy Dworcu PKP |
06:37 | WOJASZÓWKA | przyst. przy Gminie |
06:40 | PRZYBÓWKA | przyst. za torami |
06:45 | FRYSZTAK | Przyst. przy PKP |
06:50 | CIESZYNA | Przyst. |
06:55 | WIŚNIOWA | Przyst. |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
06:55 | KOŁACZYCE | Rynek |
07:05 | BRZOSTEK | Rynek |
07:20 | PILZNO PL | Zajezdnia |
07:40 | DĘBICA | Rzeszowska CPN |
08:25 | MIELEC | Dworzec PKS przyst. WAGABUNDA |
08:50 | BARANÓW SANDOMIERSKI | Lotos |
09:00 | ŁONIÓW | Za rondem |
09:30 | OPATÓW | ul. Kościuszki |
09:50 | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | ul. Żabia obok PKS |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
12:25 | WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA | OKĘCIE |
12:40 | WARSZAWA | Zachodni Dworzec PKS stan. nr 9 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|