Pt Nd |
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
09:20 | GORLICE | Stacja paliw GROSAR, ul.Kościuszki przyst. kom. prywatnej |
09:25 | GORLICE | Przyst. ul. Legionów |
09:30 | ZAGÓRZANY | Skrzyżowanie |
09:40 | BIECZ | Przyst. `Rynek` |
10:00 | JASŁO | Dworzec PKP - zatoczka |
09:50 | KROSNO | ul. Mielczarskiego, stan. 1, przy Dworcu PKP |
09:57 | WOJASZÓWKA | przyst. przy Gminie |
10:00 | PRZYBÓWKA | przyst. za torami |
10:05 | FRYSZTAK | Przyst. przy PKP |
10:10 | CIESZYNA | przyst. |
10:15 | WIŚNIOWA | przyst. |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
10:15 | KOŁACZYCE | Rynek |
10:25 | BRZOSTEK | Rynek |
10:40 | PILZNO PL | Zajezdnia |
11:00 | DĘBICA | Rzeszowska CPN |
11:40 | MIELEC | Dworzec PKS przyst. WAGABUNDA |
12:05 | BARANÓW SANDOMIERSKI | Lotos |
12:15 | ŁONIÓW | Za rondem |
12:45 | OPATÓW | ul. Kościuszki |
13:05 | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | ul. Żabia obok PKS |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
15:40 | WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA | OKĘCIE |
15:55 | WARSZAWA | Zachodni Dworzec PKS stan. nr 9 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|