Wt Cz So Nd |
|
|
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
| |
13:00 | BIELSKO-BIAŁA | Dworzec PKS, Dolna płyta, ul. Warszawska | |
+11:50 |
13:15 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | Dworzec PKS, ul. Niepodległości | |
+11:35 |
13:30 | PSZCZYNA | Baza BP Globus, ul.Nałkowskiej 17 | |
+11:20 |
13:50 | TYCHY | zatoka MPK przy Hotelu Tychy, ul.Jana Pawła II | |
+11:00 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
12:10 | USTROŃ | Parking przy supermarkecie POLANA, ul.3 Maja | |
+12:35 |
12:15 | USTROŃ | Parking-sklep LIDL, ul.Ludwika Kojzara | |
+12:30 |
12:30 | SKOCZÓW | Stare Targowisko, ul. P. Stalmacha | |
+12:15 |
12:45 | CIESZYN | Parking przy dworcu PKP, ul.Bobrecka | |
+12:00 |
13:20 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Dworzec PKS, ul.Bożka | |
+11:25 |
13:40 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | Przystanek aut. Przy Galerii ul. Targowa | |
+11:05 |
13:55 | ŻORY | Dworzec PKS | |
+10:50 |
14:10 | RYBNIK | Parking przed dworcem PKP, ul.Dworcowa | |
+10:35 |
14:40 | RACIBÓRZ | Dworzec PKS, ul.Batorego | |
+10:05 |
15:00 | POLSKA CEREKIEW | przyst. Przy sklepie RTV AGD | |
+09:45 |
15:30 | KĘDZIERZYN-KOŹLE | Dworzec PKS, ul. Czerwińskiego | |
+09:30 |
16:15 | KRAPKOWICE | Stacja LOTOS, przy drodze 45 Karpkowice-Opole | |
+09:00 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
07:30 | NISKO | Pl. Wolności | |
+16:55 |
08:05 | STALOWA WOLA | Dworzec PKS | |
+16:20 |
08:35 | TARNOBRZEG | parking przy Dworzec PKS | |
+15:50 |
08:55 | BARANÓW SANDOMIERSKI | przyst. Autobusowy ul. Fabryczka/ ul. Krakowska | |
+15:30 |
09:25 | MIELEC | parking obok Dworzec PKS | |
+15:20 |
09:45 | RADOMYSL WIELKI | Dworzec PKS | |
+15:00 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
07:30 | LUBLIN | Dworzec PKS, st.0 | |
+17:35 |
08:30 | PUŁAWY | Dworzec PKS, st.8, ul. Lubelska | |
+16:35 |
09:30 | RADOM | Dworzec PKS, st.19 | |
+15:35 |
10:30 | SKARŻYSKO-KAMIENNA | Przyst. Międzyn. nr.6, obok PKP | |
+14:35 |
11:00 | KIELCE | Dworzec PKS, st. Miedzyn. 18 | |
+13:55 |
11:30 | JĘDRZEJÓW | Przyst. MPK Rynek | |
+13:15 |
12:45 | CZĘSTOCHOWA | Dworzec PKS, st.13 | |
+11:30 |
|
- - - - - - -
|
przesiadka w Chorzowie
|
- - - - - - -
|
|
|
|
07:10 | SANOK | Plac przed dworcem PKP | |
+18:00 |
07:35 | RYMANÓW | Stacja BP | |
+17:30 |
08:10 | KROSNO | Plac przed dworcem PKP | |
+17:00 |
08:10 | KROSNO | Dworzec PKS | |
+17:00 |
08:55 | JASŁO | Przystanek Wagabunda obok dworca PKP | |
+16:15 |
08:55 | JASŁO | Przyst. nad przejściem podziemnym, Metzegera | |
+16:15 |
09:45 | GORLICE | Dawny dworzec kolejowy, ul. Bardiowska | |
+15:35 |
10:20 | NOWY SĄCZ | Dworzec PKS | |
+14:45 |
10:55 | LIMANOWA | Dworzec autobusowy, stan. B.P. Limatur | |
+14:15 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
07:15 | PRZEMYŚL | Przystanek Wagabunda, ul. Czarnieckiego | |
+17:05 |
07:30 | PRZEMYŚL | Dworzec PKS, ul. Czarnieckiego | |
+17:00 |
08:00 | JAROSŁAW | Dworzec PKP | |
+16:30 |
08:20 | PRZEWORSK | Zajazd Pastewnik | |
+16:10 |
08:35 | ŁAŃCUT | Stacja Orlen przy drodze nr 4 | |
+15:55 |
09:00 | RZESZÓW | CMPA, Wagabunda, dworzec PKP | |
+15:30 |
09:35 | ROPCZYCE | Dworzec PKS, Zielona, stan. B.P. Batory | |
+15:00 |
09:55 | DĘBICA | Dworzec PKP/PKS | |
+14:45 |
10:15 | PILZNO PL | Parking przy barze Taurus | |
+14:30 |
10:40 | TARNÓW | Plac przed dworcem PKP (przystanek Wagabunda) | |
+14:05 |
10:45 | TARNÓW | Dworzec PKS, ul.Dworcowa - stan.miedzynarodowe | |
+14:00 |
11:30 | BRZESKO | Dworzec PKS | |
+13:15 |
11:45 | BOCHNIA | Dworzec PKP, ul. Poniatowskiego | |
+13:00 |
12:15 | KRAKÓW | Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 , górna płyta | |
+12:00 |
13:45 | KATOWICE | Dworzec PKS,P.Skargi | |
+10:30 |
14:25 | CHORZÓW | Stacja Mądeltrans, ul.H.Wieniawskiego, Chorzów-Batory | |
+10:15 |
15:00 | BYTOM | Plac Wolskiego 1, stan. przy dw. autob, obok PKP | |
+10:00 |
15:15 | ZABRZE | Plac Warszawski | |
+09:45 |
15:30 | GLIWICE | Dworzec Międzynarodowy - ul. Pionierów 8 | |
+09:30 |
16:00 | STRZELCE OPOLSKIE | Parking obok Stacji Orlen, ul. Toszecka | |
+09:00 |
16:45 | OPOLE | Stacja Orlen ul. Wrocławska 80, Wrzoski | |
+08:30 |
17:10 | BRZEG | Dworzec PKS | |
+08:10 |
17:30 | OŁAWA | Dworzec PKS | |
+07:50 |
18:30 | WROCŁAW | Tymczasowy Dworzec Autobusowy, ul, Joannitów 13 | |
+07:00 |
19:30 | LEGNICA | Stacja Orlen, ul. Jaworzyńska / ul. Nowodworska | |
+06:15 |
20:30 | OLSZYNA | Stacja Orlen, zjazd z autostrady Łęknica/Żary przy drodze nr 12 | |
+05:15 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
22:30 | BERLIN | ZOB Funktrum, Masurenallee 4-6 stan 13-16 | |
+03:40 |
+02:45 | BIELEFELD | Busbahnhof Brackwede, Eisenbachstrase 42 | |
23:20 |
+03:55 | HAMM | Hbf, Westseite, Unionstr. | |
22:30 |
+04:30 | DORTMUND | Hbf, Nordseite, Steinstrasse 54 -obok Głównej Poczty | |
22:00 |
+05:00 | BOCHUM | Wittener Str. pod wiaduktem kolejowym, obok Poczty | |
21:30 |
+05:15 | GELSENKIRCHEN | Busbahnhof, Hiberniastraße | |
21:15 |
+05:30 | ESSEN | Hbf- Südseite, Freiheit | |
21:00 |
+05:45 | DUISBURG | Otto- Keller- Straße 9 | |
20:45 |
+06:05 | MOERS | Busbahnhof stan. 5 C, Vinzenzstraße | |
20:25 |
+06:30 | KREFELD | Hbf- Südseite, Willy Brandt Platz | |
20:00 |
+07:00 | MONCHENGLADBACH | Alter Busbahnhof, Hindenburgstr. | |
19:30 |
+07:40 | VENLO | Centraal Station, Stationsplein 1 | |
18:50 |
+08:30 | EINDHOVEN | Parking P1, za dw. kolejowym ul. Dorgelolaan | |
18:00 |
+08:40 | EINDHOVEN | przyst. Autokar. przy Central Station, Stationsweg | |
17:40 |
+09:15 | BREDA | Centraal Station, Stationlaan (północna str. dw.) | |
16:30 |
+09:55 | ROTTERDAM | Conradstraat (across from Fit For Free), Bus stop Eurolines | |
15:40 |
+10:40 | UTRECHT | Central station, bus stop Eurolines, Jaarbeursplein | |
14:40 |
+11:15 | AMSTERDAM | Eurolines coach station Duivendrecht, Stationsplein | |
14:00 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+05:55 | DUSSELDORF | Busbahnhof am Hbf- Worringer Str. | |
20:15 |
+06:55 | KOLONIA | Hauptbahnhof- Breslauer Platz, stan. 3-4 | |
19:15 |
+07:25 | BONN | Busparkplatz am Alter Friedhof, Thomastr. | |
18:45 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
|
Pn Śr Pt Nd |