Pn |
Śr |
So |
|
|
|
|
|
|
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
| |
|
|
09:15 | 09:15 | 09:15 | SUWAŁKI | przyst. MZK obok Dw. PKS, ul. Utrata | |
- | +16:35 | +16:35 |
09:50 | 09:50 | 09:50 | AUGUSTÓW | Dworzec autobusowy PKS, stan 2 | |
- | +16:00 | +16:00 |
10:50 | 10:50 | 10:50 | EŁK | Dworzec autobusowy PKS, stan. 1 | |
- | +15:00 | +15:00 |
11:25 | 11:25 | 11:25 | GRAJEWO | ul. Mickiewicza przy Szkole Podst. nr. 2 | |
- | +14:25 | +14:25 |
12:30 | 12:30 | 12:30 | ŁOMŻA | dworzec PKS, stan. 14, Al. Legionów | |
+13:20 | +13:20 | +13:20 |
13:10 | 13:10 | 13:10 | OSTROŁĘKA | Dworzec PKS, ul. Bogusławskiego, stan. 7 | |
+12:40 | +12:40 | +12:40 |
13:40 | 13:40 | 13:40 | RÓŻAN | Dworzec autob., ul. Poniatowskiego | |
+12:10 | +12:10 | +12:10 |
14:15 | 14:15 | 14:15 | PUŁTUSK | Dworzec PKS Rynek | |
+11:35 | +11:35 | +11:35 |
|
|
|
- - - - - - -
|
przesiadka w Warszawie
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
|
12:00 | 12:00 | 12:00 | GIŻYCKO | Dworzec PKS, stan. nr 1 | |
+13:25 | +13:25 | +13:25 |
12:40 | 12:40 | 12:40 | KĘTRZYN | Dworzec autobusowy, stan. 1 | |
+12:55 | +12:55 | +12:55 |
13:20 | 13:20 | 13:20 | MRĄGOWO | Dworzec PKS, ul. Kolejowa, stanowisko 1 | |
+12:25 | +12:25 | +12:25 |
13:50 | 13:50 | 13:50 | BISKUPIEC | Dworzec PKS | |
+12:00 | +12:00 | +12:00 |
14:50 | 14:50 | 14:50 | OLSZTYN | Dworzec PKS, stanowisko 11 | |
+11:15 | +11:15 | +11:15 |
15:45 | 15:45 | 15:45 | OSTRÓDA | Dworzec PKS stan. 9 | |
+10:30 | +10:30 | +10:30 |
16:30 | 16:30 | 16:30 | IŁAWA | Dworzec PKS, stan. nr 1 | |
+09:45 | +09:45 | +09:45 |
17:00 | 17:00 | 17:00 | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | Dworzec PKS | |
+09:15 | +09:15 | +09:15 |
17:30 | 17:30 | 17:30 | BRODNICA | Parking miejski przy stacji Statoil (ul.Sądowa) | |
+08:35 | +08:35 | +08:35 |
18:45 | 18:45 | 18:45 | TORUŃ | dw. autobusowy `ARRIVA` st. nr 11-12, ul. Dąbrowskiego 8-24 | |
+07:15 | +07:15 | +07:15 |
19:45 | 19:45 | 19:45 | BYDGOSZCZ | Dworzec PKS stan. 16-18, ul Jagiellońska | |
+06:30 | +06:30 | +06:30 |
20:30 | 20:30 | 20:30 | ŻNIN | dw. autobusowy, ul. Towarowa | |
+05:45 | +05:45 | +05:45 |
21:15 | 21:15 | 21:15 | GNIEZNO | Dworzec PKS | |
+05:15 | +05:15 | +05:15 |
|
|
|
- - - - - - -
|
możliwa przesiadka w Poznaniu
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
|
12:50 | - | 12:50 | PISZ | Dworzec PKS | |
- | - | +13:30 |
13:35 | - | 13:35 | SZCZYTNO | Dworzec PKS | |
- | - | +12:30 |
|
|
|
- - - - - - -
|
możliwa przesiadka w Olsztynie i Poznaniu
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
|
11:00 | 11:00 | 11:00 | SOKÓŁKA | parking przy Dw. PKP, ul. Kolejowa | |
+15:00 | +15:00 | +15:00 |
11:25 | 11:25 | 11:25 | CZARNA BIAŁOSTOCKA | Dworzec PKS, ul. Sienkiewicza | |
+14:35 | +14:35 | +14:35 |
12:00 | 12:00 | 12:00 | BIAŁYSTOK | Dworzec BIACOMEX, ul. Bohaterów Monte Cassino | |
+14:00 | +14:00 | +14:00 |
13:00 | 13:00 | 13:00 | ZAMBRÓW | Dworzec PKS | |
+13:00 | +13:00 | +13:00 |
13:40 | 13:40 | 13:40 | OSTRÓW MAZOWIECKA | Dworzec PKS | |
+12:20 | +12:20 | +12:20 |
14:15 | 14:15 | 14:15 | WYSZKÓW | Dworzec PKS | |
+11:45 | +11:45 | +11:45 |
|
|
|
- - - - - - -
|
przesiadka w Warszawie
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
|
11:45 | 11:45 | 11:45 | BIAŁA PODLASKA | Hotel `Delfin`, al. Jana Pawła II | |
- | - | +13:20 |
12:20 | 12:20 | 12:20 | MIEDZYRZEC PODLASKI | Dworzec PKS | |
- | - | +12:45 |
12:45 | 12:45 | 12:45 | RADZYŃ PODLASKI | Autobusowy Punkt Obsługi Pasażera | |
- | - | +12:25 |
13:10 | 13:10 | 13:10 | ŁUKÓW | Dworzec PKS, Staropijarska | |
- | - | +12:00 |
13:35 | 13:35 | 13:35 | SIEDLCE | przystanek MPK przy dworcu PKP | |
- | - | +11:40 |
|
|
|
- - - - - - -
|
przesiadka w Warszawie
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
|
16:15 | 16:15 | 16:15 | WARSZAWA | dworzec PKS W-wa Zach. stan. 10/11 | |
+09:30 | +09:30 | +09:30 |
18:30 | 18:30 | 18:30 | ŁÓDŹ | Plac Niepodległości, przystanek PKS | |
+07:45 | +07:45 | +07:45 |
19:00 | 19:00 | 19:00 | ŁÓDŹ | Łódź Kaliska-dw. PKP,przed wejściem głównym,ul. Karolewska 55 | |
+07:30 | +07:30 | +07:30 |
20:05 | 20:05 | 20:05 | KOŁO | MOP Police przystanek autobusowy | |
- | - | - |
- | - | - | KOŁO | MOP ŁEKA, przystanek autobusowy | |
+06:45 | +06:45 | +06:45 |
21:00 | 21:00 | 21:00 | KONIN | Dworzec PKP terminal autobusowy | |
+05:45 | +05:45 | +05:45 |
21:40 | 21:40 | 21:40 | WRZEŚNIA | Stacja paliw Orlen ul. Wrocławska/ul. Działkowców | |
+04:50 | +04:50 | +04:50 |
22:30 | 22:30 | 22:30 | POZNAŃ | NOWY dw. autobusowy, ul. S. Matyi 2, stan. 13 do 19 | |
+04:25 | +04:25 | +04:25 |
+00:15 | +00:15 | +00:15 | ŚWIEBODZIN | stacja benzynowa ORLEN, przy drodze kr. nr 2, ul. Wojska Polskiego | |
+02:15 | +02:15 | +02:15 |
|
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
|
+02:30 | +02:30 | +02:30 | BERLIN | Zentral Omnibus Bahnhof - Am Funkturm | |
+00:15 | +00:15 | +00:15 |
+06:00 | +06:00 | +06:00 | HAMBURG | ZOB - Adenauerallee 78 | |
20:15 | 20:15 | 20:15 |
+07:45 | +07:45 | +07:45 | BREMA | ZOB, Breitenweg, stan 6-7 | |
18:00 | 18:00 | 18:00 |
+08:30 | +08:30 | +08:30 | BREMERHAVEN | BismarckStrasse/Frühlingstrasse, P+R Parkplatz w pobliżu Hbf | |
16:45 | 16:45 | 16:45 |
|
|
|
- - - - - - -
|
przesiadka w Bremen
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
|
+08:30 | +08:30 | +08:30 | OLDENBURG | ZOB, Willy Brandt Platz | |
16:15 | 16:15 | 16:15 |
+09:45 | +09:45 | +09:45 | LEER | Zentral Omnibusbahnhof stan. 1A | |
14:45 | 14:45 | 14:45 |
+10:50 | +10:50 | +10:50 | GRONINGEN | Central Station, Eurolines Bus Stop | |
13:20 | 13:20 | 13:20 |
|
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
|
+06:45 | +06:45 | +06:45 | TOSTEDT | Kaufhaus BADE | |
18:40 | 18:40 | 18:40 |
|
|
|
- - - - - - -
|
przesiadka w Hamburgu
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
|
+07:45 | +07:45 | +07:45 | LUBECK | Am Retteich przy AOK | |
18:40 | 18:40 | 18:40 |
+08:30 | +08:30 | +08:30 | NEUMUNSTER | ZOB | |
17:15 | 17:15 | 17:15 |
+09:00 | +09:00 | +09:00 | KIEL | Kaistrasse 100, przy ZOB (przystanek tymczasowy) | |
16:30 | 16:30 | 16:30 |
|
|
|
- - - - - - -
|
przesiadka w Hamburgu
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
|
+08:00 | +08:00 | +08:00 | SCHLESWIG | ZOB | |
17:30 | 17:30 | 17:30 |
+08:30 | +08:30 | +08:30 | FLENSBURG | Hbf | |
17:00 | 17:00 | 17:00 |
|
|
|
- - - - - - -
|
przesiadka w Hamburgu
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
|
- | - | +10:00 | KOLDING | Przystanek turystyczny nr 18 przy Dw.Kolejowym | |
- | - | 14:30 |
- | - | +10:30 | VEJLE | Busstation (parking przy Dworcu Autokarowym) | |
- | - | 13:50 |
- | - | +11:00 | HORSENS | Busstation (autobusy dalekobieżne) | |
- | - | 13:10 |
- | - | +11:45 | ARHUS | Dworzec Autobusowy | |
- | - | 12:15 |
|
|
|
- - - - - - -
|
przesiadka w Hamburgu
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
|
+09:15 | +09:15 | - | HADERSLEV | Jomfrustien-parking autobusów turystycznych | |
15:15 | 15:15 | - |
+10:00 | +10:00 | - | KOLDING | Przystanek turystyczny nr 18 przy Dw.Kolejowym | |
14:30 | 14:30 | - |
+10:30 | +10:30 | - | FREDERICIA | Przystanek przy dw. Kolejowym | |
14:00 | 14:00 | - |
+11:15 | +11:15 | - | ODENSE | Turist Busstation Donnebrosgade 3 | |
13:30 | 13:30 | - |
|
|
|
- - - - - - -
|
przesiadka w Hamburgu
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wt |
Cz |
Nd |