Pn Śr Cz So |
Wt Pt Nd |
|
|
|
|
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
| |
|
10:15 | - | KOLONIA | Hbf. OB Bussteig 3-4 | |
- | +16:45 |
11:15 | - | DUSSELDORF | Hbf., Fernbusbahnhof, Worringer Str. | |
- | +15:45 |
11:45 | - | DUISBURG | Hbf. Otto-Keller-Strasse | |
- | +15:15 |
12:15 | - | ESSEN | Hbf. Südseite, Freiheit | |
- | +14:45 |
13:00 | - | DORTMUND | Busbahnhof, Hbf.Nordseite, Steinstrasse | |
- | +14:00 |
14:40 | - | BIELEFELD | Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstrasse | |
- | +12:20 |
16:15 | - | HANOWER | Hbf. Omnibusbahnhof | |
- | +10:45 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
- | 08:00 | STUTTGART | ZOB, S-Obertürkheim, P+R Parkplatz Hafenstr. | |
+19:15 | - |
- | 09:15 | KARLSRUHE | Hbf. Südseite | |
+18:00 | - |
- | 10:30 | MANNHEIM | ZOB, Heinrich-von-Stephan-Str. | |
+17:00 | - |
- | 12:00 | FRANKFURT NAD MENEM | Hbf. ZOB | |
+15:30 | - |
- | 12:50 | GIESSEN | Licher Str., Automeile | |
+14:00 | - |
- | 14:30 | KASSEL | Bf.Wilhelmshöhe, Ostseite-Busparkpl | |
+12:10 | - |
- | 16:40 | BRAUNSCHWEIG | ZOB Pavillon, Berliner Platz | |
+10:00 | - |
- | 17:50 | MAGDEBURG | Hbf. neuer ZOB | |
+08:40 | - |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
20:30 | 20:30 | BERLIN | ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6 | |
+06:40 | +06:40 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
+00:30 | +00:30 | POZNAŃ | NOWY dw. autobusowy, ul. S. Matyi 2, stan. 13 do 19 | |
+02:30 | +02:30 |
+04:30 | +04:30 | WARSZAWA | Dworzec PKS Warszawa Zachodnia stan. 10,11 | |
22:30 | 22:30 |
+06:25 | +06:25 | ŁOMŻA | plac Niepodległości, parking (stary dworzec autobusowy) | |
20:05 | 20:05 |
+07:30 | +07:30 | GRAJEWO | przed Gimnazium nr. 2, ul. Mickiewicza 1 | |
19:00 | 19:00 |
+08:30 | +08:30 | AUGUSTÓW | dworzec PKS, przyst. 1, Rynek Zygmunta Augusta | |
18:00 | 18:00 |
+09:00 | +09:00 | SUWAŁKI | przed dworcem PKS, ul. Utrata | |
17:30 | 17:30 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
+11:55 | +11:55 | MARIJAMPOL | Autobusu stotis/dw. autobusowy,13 aikštele, Stoties g.2 b | |
17:15 | 17:15 |
+13:05 | +13:05 | KOWNO | Autobusu stotis/dw. autobusowy, stan. Eurolines,Vytauto pr.24 | |
16:15 | 16:15 |
+15:00 | +15:00 | PONIEWIEZ | Autobusu stotis/dw. autobusowy, 15 aikštele, Savanoriu a.5 | |
14:15 | 14:15 |
+16:30 | +16:30 | BAUSKA | Aut. pietura `Ratslaukums` | |
12:55 | 12:55 |
+17:30 | +17:30 | RYGA | dworzec autobusowy, Pragas iela 1 | |
12:00 | 12:00 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
+13:05 | +13:05 | KOWNO | PRZESIADKA Autobusu stotis/dw. autobusowy, stan. Eurolines,Vytauto pr.24 | |
16:15 | 16:15 |
+14:30 | +14:30 | WILNO | Autobusu stotis, Sodu g.22 | |
14:30 | 14:30 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
+14:05 | +14:05 | KOWNO | PRZESIADKA Autobusu stotis/dw. autobusowy, stan. Eurolines,Vytauto pr.24 | |
13:00 | 13:00 |
+15:05 | +15:05 | ALYTUS | Autobusu stotis/dw. autobusowy, Naujoji g.17L | |
11:40 | 11:40 |
+16:10 | +16:10 | DRUSKIENNIKI | Autobusu stotis/dw. autobusowy, Gardino g.1 | |
10:30 | 10:30 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
+16:00 | +16:00 | KOWNO | PRZESIADKA Autobusu stotis/dw. autobusowy, stan. Eurolines,Vytauto pr.24 | |
15:00 | 15:00 |
+17:05 | +17:05 | KIEJDANY | Autobusu stotis/dw. autobusowy, J.Basanavičiaus g.93 | |
14:00 | 14:00 |
+18:55 | +18:55 | SIAULIAI | Autobusu stotis/dw. autobusowy, Tilžes g.109 | |
12:05 | 12:05 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
+14:50 | +14:50 | KOWNO | PRZESIADKA Autobusu stotis/dw. autobusowy, stan. Eurolines,Vytauto pr.24 | |
14:35 | 14:35 |
+17:35 | +17:35 | KŁAJPEDA | Autobus. stotis/dw. autobusowy, Butku Juzes g.9 | |
11:50 | 11:50 |
+18:15 | +18:15 | PALANGA | Autobusu stotis, Klaipedos pl. 42 | |
11:15 | 11:15 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
+16:00 | +16:00 | KOWNO | PRZESIADKA Autobusu stotis/dw. autobusowy, stan. Eurolines,Vytauto pr.24 | |
13:40 | 13:40 |
+20:52 | +20:52 | OSZMIANA | Avtovokzal | |
10:35 | 10:35 |
+23:00 | +23:00 | MIŃSK | Avtovokzal `Centralnyj`, Bobrujskaja 6 | |
08:40 | 08:40 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
|
|
|
Śr Pt Nd |
Pn Wt Cz So |