Nd |
|
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
|
10:00 | CHERSOŃ | DW. PKS (ul. Budonoho, 1) |
+13:45 |
11:10 | MIKOŁAJÓW | DW. PKS (pr. Rzowtnevij, 21) |
+12:45 |
13:45 | ODESA | DW. PKS 'Pryvokzalna' (ul. Starosinna, 1-B) |
+10:25 |
14:05 | ODESA | DW. PKS (ul. Kolontayivska, 58) |
+10:05 |
17:50 | HUMAŃ | DW. PKS (ul. Kijwska, 1) |
+05:45 |
20:30 | WINNICA | DW. PKS (ul. Kijwska, 8) |
+02:50 |
22:25 | CHMIELNICKI | DW. PKS (Winnickoe szose, 23) |
+00:30 |
+00:30 | TARNOPOL | DW. PKS (ul. Zhivova, 7) |
22:15 |
+02:40 | LWÓW | DW. PKS (ul. Stryiska, 109) |
19:55 |
+03:00 | LWÓW | DW. PKS - 8 (pl. Dworcowa, 1) |
19:30 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
+05:05 | PRZEMYŚL | Stefana Czarnieckiego, 4 |
14:50 |
+06:35 | RZESZÓW | ul. Grottgera |
13:00 |
+08:10 | TARNÓW | ul. Dworcowa, 1 |
10:55 |
+09:15 | KRAKÓW | ul. Bosacka, 18 |
09:25 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
Wt |