Pt So Nd |
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
17:50 | WISŁA | Dw. Autobusowy |
15:58 | USTROŃ | Polana |
18:03 | USTROŃ | Centrum |
18:05 | USTROŃ | Skrzyżowanie I |
18:11 | USTROŃ | Nierodzim Spółdzielnia |
18:18 | SKOCZÓW | Plac Stary Targ |
18:45 | BIELSKO-BIAŁA | Dw. Autobusowy |
18:50 | BIELSKO-BIAŁA | ul. Piłsudzkiego |
19:00 | KOZY | Centrum |
19:15 | KĘTY | Dw. Autobusowy, ul. Sienkiewicza |
19:29 | ANDRYCHÓW | Osiedle WSW |
19:33 | ANDRYCHÓW | Dw. Autobusowy |
19:50 | WADOWICE | Dw. Autobusowy |
19:54 | WADOWICE | ul. Lwowska |
20:12 | KALWARIA ZEBRZYDOWSKA | ul. Krakowska |
20:19 | IZDEBNIK | Izdebnik I |
20:22 | BIERTOWICE | skrzyżowanie |
20:32 | GŁOGOCZÓW | Podlesie |
20:48 | KRAKÓW | Borek Fałęcki |
20:52 | KRAKÓW | Rondo Matecznego |
20:56 | KRAKÓW | ul. Konopnickiej |
20:58 | KRAKÓW | AGH |
21:00 | KRAKÓW | Plac Inwalidów |
21:02 | KRAKÓW | Nowy Kleparz |
21:05 | KRAKÓW | ul. Bosacka MDA |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|