Śr So |
|
|
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
| |
11:30 | GDAŃSK | Dw. PKS - przystanek miejski,parking,ul.3 Maja 16 | |
+18:10 |
14:00 | BYDGOSZCZ | Dw. PKS ul. Jagiellońska 58 st. 16 | |
+16:30 |
15:00 | TORUŃ | Dw Autobusowy ARRIVA ul. Dąbrowskiego 8, st 12 | |
+15:30 |
19:00 | WARSZAWA | Dw.Zach.PKS, Al.Jerozolimskie 144 st. 11 | |
+13:00 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
13:00 | POZNAŃ | Dworzec Autobusowy ZCK, ul. S. Matyi 2, st. 10 | |
+14:10 |
16:10 | ŁÓDŹ | Dw. Autobusowy Łódź Kaliska, Al.Włókniarzy 203/205, st. 5-6 | |
+11:00 |
18:00 | CZĘSTOCHOWA | Stacja paliw STATOIL Aleja Wojska Polskiego 121/127 | |
+08:50 |
19:20 | KATOWICE | Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 8, st.międzyn. 1-3 | |
+07:50 |
20:40 | KRAKÓW | Dw.Autobusowy MDA, ul. Bosacka 18, st. G 11 | |
+06:10 |
22:00 | TARNÓW | Stacja paliw GROSAR, Al. Jana Pawła II 20 | |
+04:30 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+05:30 | LWÓW | Dw. kolej. Pl.Dworcowy 1, przyst. miejski.29, obok taxi | |
23:30 |
+08:30 | TARNOPOL | Dworzec Autobusowy, ul. Zhivova 7, st. 1 | |
20:00 |
+10:40 | CHMIELNICKI | Dworzec Autobusowy, ul. Vynnytska 23, st. 8 | |
17:50 |
+12:45 | WINNICA | Dworzec Autobusowy, ul. Kijowska 8, st. 2 | |
15:45 |
+15:00 | ŻYTOMIERZ | Dworzec Autobusowy, ul. Kievska 93, st. 1 | |
13:15 |
+17:30 | KIJÓW | Dworzec Autobusowy Kijów, ul. S.Petliury 32, st. 11 | |
11:00 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
|
Pn Pt |