Pt |
So |
|
|
|
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
| |
09:15 | 09:15 | SUWAŁKI | przyst. MZK obok Dw. PKS, ul. Utrata | |
+16:35 |
09:50 | 09:50 | AUGUSTÓW | Dworzec autobusowy PKS, stan 2 | |
+16:00 |
10:50 | 10:50 | EŁK | Dworzec autobusowy PKS, stan. 1 | |
+15:00 |
11:25 | 11:25 | GRAJEWO | ul. Mickiewicza przy Szkole Podst. nr. 2 | |
+14:25 |
12:30 | 12:30 | ŁOMŻA | dworzec PKS, stan. 14, Al. Legionów | |
+13:20 |
13:10 | 13:10 | OSTROŁĘKA | Dworzec PKS, ul. Bogusławskiego, stan. 7 | |
+12:40 |
13:40 | 13:40 | RÓŻAN | Dworzec autob., ul. Poniatowskiego | |
+12:10 |
14:15 | 14:15 | PUŁTUSK | dworzec PKS, stan. nr 1 | |
+11:35 |
|
|
- - - - - - -
|
przesiadka w Warszawie
|
- - - - - - -
|
|
|
|
12:00 | 12:00 | GIŻYCKO | Dworzec PKS, stan. nr 1 | |
+13:25 |
12:40 | 12:40 | KĘTRZYN | Dworzec autobusowy, stan. 1 | |
+12:55 |
13:20 | 13:20 | MRĄGOWO | Dworzec PKS, ul. Kolejowa, stanowisko 1 | |
+12:25 |
13:50 | 13:50 | BISKUPIEC | Dworzec PKS | |
+12:00 |
14:50 | 14:50 | OLSZTYN | Dworzec PKS, stanowisko 11 | |
+11:15 |
15:45 | 15:45 | OSTRÓDA | Dworzec PKS stan. 9 | |
+10:30 |
16:30 | 16:30 | IŁAWA | Dworzec PKS, stan. nr 1 | |
+09:45 |
17:00 | 17:00 | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | Dworzec PKS | |
+09:15 |
17:30 | 17:30 | BRODNICA | Parking miejski przy stacji Statoil (ul.Sądowa) | |
+08:35 |
18:45 | 18:45 | TORUŃ | dw. autobusowy `ARRIVA` st. nr 11-12, ul. Dąbrowskiego 8-24 | |
+07:15 |
19:45 | 19:45 | BYDGOSZCZ | Dworzec PKS stan. 16-18, ul Jagiellońska | |
+06:30 |
20:30 | 20:30 | ŻNIN | dw. autobusowy, ul. Towarowa | |
+05:45 |
21:15 | 21:15 | GNIEZNO | Dworzec PKS | |
+05:15 |
|
|
- - - - - - -
|
możliwa przesiadka w Poznaniu
|
- - - - - - -
|
|
|
|
- | 13:35 | SZCZYTNO | Dworzec PKS | |
+12:30 |
|
|
- - - - - - -
|
możliwa przesiadka w Olsztynie i Poznaniu
|
- - - - - - -
|
|
|
|
11:00 | 11:00 | SOKÓŁKA | parking przy Dw. PKP, ul. Kolejowa | |
+15:00 |
11:25 | 11:25 | CZARNA BIAŁOSTOCKA | Dworzec PKS, ul. Sienkiewicza | |
+14:35 |
12:00 | 12:00 | BIAŁYSTOK | Dworzec BIACOMEX, ul. Bohaterów Monte Cassino | |
+14:00 |
13:00 | 13:00 | ZAMBRÓW | Dworzec PKS | |
+13:00 |
13:40 | 13:40 | OSTRÓW MAZOWIECKA | Dworzec PKS | |
+12:20 |
14:15 | 14:15 | WYSZKÓW | Dworzec PKS | |
+11:45 |
|
|
- - - - - - -
|
przesiadka w Warszawie
|
- - - - - - -
|
|
|
|
11:45 | 11:45 | BIAŁA PODLASKA | Hotel `Delfin`, al. Jana Pawła II | |
+13:20 |
12:20 | 12:20 | MIEDZYRZEC PODLASKI | Dworzec PKS | |
+12:45 |
12:45 | 12:45 | RADZYŃ PODLASKI | Autobusowy Punkt Obsługi Pasażera | |
+12:25 |
13:10 | 13:10 | ŁUKÓW | Dworzec PKS, Staropijarska | |
+12:00 |
13:35 | 13:35 | SIEDLCE | przystanek MPK przy dworcu PKP | |
+11:40 |
|
|
- - - - - - -
|
przesiadka w Warszawie
|
- - - - - - -
|
|
|
|
16:15 | 16:15 | WARSZAWA | Dworzec PKS Warszawa Zachodnia,stan. 11 | |
+09:30 |
18:30 | 18:30 | ŁÓDŹ | Plac Niepodległości, przystanek PKS | |
+07:45 |
19:00 | 19:00 | ŁÓDŹ | Łódź Kaliska-dw. PKP,przed wejściem głównym,ul. Karolewska 55 | |
+07:30 |
20:05 | 20:05 | KOŁO | MOP Police przystanek autobusowy | |
- |
- | - | KOŁO | MOP ŁEKA, przystanek autobusowy | |
+06:45 |
21:00 | 21:00 | KONIN | Dworzec PKP terminal autobusowy | |
+05:45 |
21:40 | 21:40 | WRZEŚNIA | Stacja paliw Orlen ul. Wrocławska/ul. Działkowców | |
+04:50 |
22:30 | 22:30 | POZNAŃ | NOWY dw. autobusowy, ul. S. Matyi 2, stan. 13 do 19 | |
+04:25 |
+00:15 | +00:15 | ŚWIEBODZIN | stacja benzynowa ORLEN, przy drodze kr. nr 2, ul. Wojska Polskiego | |
+02:15 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
11:30 | 11:30 | STALOWA WOLA | Parking Automobilklubu przy ul. Okulickiego | |
+15:40 |
11:50 | 11:50 | NISKO | Plac Wolności | |
+15:25 |
12:50 | 12:50 | KOLBUSZOWA | Dworzec PKS, vis a vis dworca PKP | |
+14:25 |
13:30 | 13:30 | RZESZÓW | Dworzec PKP, przystanek Wagabunda | |
+13:40 |
14:00 | 14:00 | ROPCZYCE | Dw. PKS, ul. Zielona, stanowisko BP Batory | |
+13:20 |
14:30 | 14:30 | DĘBICA | Dworzec PKP, przystanek Wagabunda | |
+12:50 |
15:15 | 15:15 | TARNÓW | plac przed dworcem PKP (przystanek Wagabunda) | |
+12:00 |
17:15 | 17:15 | KRAKÓW | Dworzec MDA,ul.Bosacka 18 (górna płyta),stan.G9-G12 | |
+09:40 |
|
|
- - - - - - -
|
przesiadka w Gliwicach
|
- - - - - - -
|
|
|
|
11:20 | 11:20 | LUBACZÓW | Dworzec PKS, przystanek Wagabunda | |
+15:40 |
|
|
- - - - - - -
|
przesiadka w Jarosławiu i Gliwicach
|
- - - - - - -
|
|
|
|
11:30 | 11:30 | NOWA SARZYNA | ul. Kolejowa, przyst. PKS | |
+15:25 |
11:50 | 11:50 | LEŻAJSK | dworzec PKS (stan. do wysiadania nr 0) | |
+15:10 |
|
|
- - - - - - -
|
przesiadka w Gliwicach
|
- - - - - - -
|
|
|
|
11:30 | 11:30 | PRZEMYŚL | ul. Stefana Czarnieckiego, przystanek Wagabunda | |
+15:45 |
12:15 | 12:15 | JAROSŁAW | Dworzec PKP, przystanek Wagabunda | |
+15:00 |
12:35 | 12:35 | PRZEWORSK | Dworzec PKS | |
+14:40 |
|
|
- - - - - - -
|
przesiadka w Gliwicach
|
- - - - - - -
|
|
|
|
10:15 | 10:15 | LESKO | Plac przy dworcu PKS | |
+15:45 |
10:45 | 10:45 | SANOK | Dworzec PKP , ul Dworcowa 4 | |
+15:15 |
11:45 | 11:45 | KROSNO | Dworzec PKP, przystanek Wagabunda | |
+14:20 |
11:50 | 11:50 | KROSNO | dw. PKS, przystanek kom. międzynarodowej Radtur | |
+14:15 |
12:15 | 12:15 | JASŁO | ul. Metzegera, przyst. nad przejściem podziemnym | |
+14:00 |
12:35 | 12:35 | BIECZ | Przystanek MZK/PKS-Rynek | |
+13:40 |
13:05 | 13:05 | GORLICE | ul. Bardiowska 4 (dawny dworzec kolejowy) | |
+13:10 |
13:35 | 13:35 | GRYBÓW | stacja benzynowa ORLEN, ul.Sośnie Dolne 18a | |
+12:40 |
14:30 | 14:30 | NOWY SĄCZ | dw. PKS, stan. 3 lub 4, Pl. Dąbrowskiego | |
+11:45 |
15:45 | 15:45 | BRZESKO | ul Uczestników Ruchu Oporu | |
+10:45 |
16:15 | 16:15 | BOCHNIA | Pprzystanek autobusowy przy dworcuPKP, ul. Poniatowskiego | |
+10:30 |
17:45 | 17:45 | CHRZANÓW | Dworzec PKS | |
+09:10 |
|
|
- - - - - - -
|
przesiadka w Gliwicach
|
- - - - - - -
|
|
|
|
10:00 | 10:00 | LUBARTÓW | Przystanek autobusowy przy DH Jubilat | |
- |
11:30 | 11:30 | KRAŚNIK | Przystanek autobusowy ul. Narutowicza (rondo/pl. Surdackiego) | |
- |
12:45 | 12:45 | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | Przystanek komunikacyjny, ul. Żabia 14 | |
- |
13:20 | 13:20 | STARACHOWICE | Dworzec PKS | |
- |
|
|
- - - - - - -
|
przesiadka w Gliwicach
|
- - - - - - -
|
|
|
|
13:50 | 13:50 | SKARŻYSKO-KAMIENNA | przystanek międzynarodowy nr 6, obok dw. PKP | |
+12:30 |
15:00 | 15:00 | KIELCE | Dworzec PKS, ul. Czarnowska, stanowisko międzynarodowe nr 18 | |
+11:45 |
15:40 | 15:40 | JĘDRZEJÓW | Przystanek MPK - Rynek | |
+11:00 |
16:20 | 16:20 | SZCZEKOCINY | Stacja paliw PKN Orlen, ul. Żeromskiego 116 | |
+10:15 |
17:10 | 17:10 | ZAWIERCIE | Przystanek MZK, Al. Sikorskiego naprzeciw stacji paliw BP | |
+09:30 |
18:20 | 18:20 | TARNOWSKIE GÓRY | Dw. autobusowy MZKP, stan. 5, ul. Pokoju 1 | |
+08:30 |
|
|
- - - - - - -
|
przesiadka w Gliwicach
|
- - - - - - -
|
|
|
|
13:35 | 13:35 | STASZÓW | przyst. autobusowy, ul. Rynek 30 (przy aptece) | |
+13:00 |
14:00 | 14:00 | STOPNICA | Przystanek PKS | |
+12:40 |
14:35 | 14:35 | BUSKO-ZDRÓJ | Dworzec autobusowy ul. Ludwika Waryńskiego | |
+12:10 |
15:00 | 15:00 | PIŃCZÓW | Dworzec autobusowy ul Legionistów 28 | |
+11:50 |
|
|
- - - - - - -
|
przesiadka w Jedrzejowie i Gliwicach
|
- - - - - - -
|
|
|
|
09:00 | 09:00 | TOMASZÓW LUBELSKI | Dworzec PKS, stanowisko 7 | |
- |
10:55 | 10:55 | JANÓW LUBELSKI | Dworzec PKS | |
- |
12:30 | 12:30 | SANDOMIERZ | parking przed dworcem PKP | |
- |
13:00 | 13:00 | TARNOBRZEG | Parking obok dworca PKS | |
- |
13:45 | 13:45 | MIELEC | Parking obok dworca PKS | |
- |
|
|
- - - - - - -
|
przesiadka w Gliwicach
|
- - - - - - -
|
|
|
|
13:30 | 13:30 | LIMANOWA | Dw. Autobusowy, stan.1 - B.T. Lima Tur | |
+12:50 |
14:10 | 14:10 | MSZANA DOLNA | Parking przy Dw. PKS vis a vis Tesco | |
+12:15 |
|
|
- - - - - - -
|
przesiadka w Rabce i Gliwicach
|
- - - - - - -
|
|
|
|
14:00 | 14:00 | NOWY TARG | Dworzec PKS | |
+12:20 |
14:30 | 14:30 | RABKA-ZDRÓJ | Dworzec PKS ul.Jana Pawła II | |
+11:55 |
15:00 | 15:00 | JORDANÓW | Przystanek autokarowy `Rynek` | |
+11:30 |
15:25 | 15:25 | SUCHA BESKIDZKA | Dworzec autobusowy | |
+11:05 |
16:00 | 16:00 | WADOWICE | Dworzec PKS | |
+10:30 |
16:20 | 16:20 | ANDRYCHÓW | Dworzec autobusowy, ul.Krakowska (za stacją BP) | |
+10:10 |
16:40 | 16:40 | KĘTY | Dworzec PKS, stanowisko 8 | |
+09:50 |
17:20 | 17:20 | OŚWIĘCIM | Przystanek MZK, ul.Konarskiego przy LIDL | |
+09:20 |
18:20 | 18:20 | TYCHY | Dw. Autobusowy-PKP, stan. 6, ul. Dworcowa | |
+08:40 |
18:35 | 18:35 | MIKOŁÓW | Dworzec PKP | |
+08:30 |
|
|
- - - - - - -
|
przesiadka w Gliwicach
|
- - - - - - -
|
|
|
|
16:05 | 16:05 | ŻYWIEC | Dworzec PKP | |
+10:40 |
16:50 | 16:50 | BIELSKO-BIAŁA | Dworzec PKS, ul. Warszawska, dolna płyta | |
+09:55 |
17:20 | 17:20 | PSZCZYNA | plac za Kauflandem, ul.Broniewskiego | |
+09:25 |
17:50 | 17:50 | ŻORY | Dworzec PKS | |
+08:55 |
18:15 | 18:15 | RYBNIK | Dworzec MPK, ul. Budowlanych 6, Stan. 1 | |
+08:30 |
|
|
- - - - - - -
|
przesiadka w Gliwicach
|
- - - - - - -
|
|
|
|
19:00 | 19:00 | TWORÓG | Przystanek PKS | |
+08:00 |
19:35 | 19:35 | ZAWADZKIE | Dworzec PKP | |
+07:30 |
19:45 | 19:45 | JEMIELNICA | Przystanek PKS | |
+07:20 |
|
|
- - - - - - -
|
przesiadka w Strzelcach Opolskich
|
- - - - - - -
|
|
|
|
- | 08:30 | HRUBIESZÓW | Parking przy Stokrotce | |
- |
09:30 | 09:30 | ZAMOŚĆ | Dworzec PKS, stanowisko 1 | |
+16:40 |
10:00 | 10:00 | KRASNYSTAW | Dworzec PKP, ul. Lwowska | |
+16:10 |
10:40 | 10:40 | CHEŁM | Dworzec PKS, ul. Lwowska | |
+15:40 |
12:00 | 12:00 | LUBLIN | Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia, stanowisko 0 | |
+14:25 |
13:00 | 13:00 | PUŁAWY | Dworzec PKS ul. Lubelska, stanowisko 8 | |
+13:25 |
14:10 | 14:10 | RADOM | Dworzec PKS, ul. Prażmowskiego, stanowisko 20 | |
+12:40 |
|
|
- - - - - - -
|
przesiadka w Opolu
|
- - - - - - -
|
|
|
|
20:30 | 20:30 | WIERUSZÓW | Dworzec PKS, ul. Wrocławska 18 | |
+06:00 |
20:45 | 20:45 | KĘPNO | Dworzec PKS, ul. Broniewskiego, stan. 1 | |
+05:45 |
|
|
- - - - - - -
|
przesiadka we Wrocławiu
|
- - - - - - -
|
|
|
|
16:00 | 16:00 | TOMASZÓW MAZOWIECKI | przystanek PKS, ul. Dworcowa | |
+10:10 |
16:50 | 16:50 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Dworzec PKS, stanowisko 2 | |
+09:40 |
17:15 | 17:15 | RADOMSKO | Dworzec PKS | |
+09:15 |
18:10 | 18:10 | CZĘSTOCHOWA | Dworzec PKS, peron IV, stanowisko 13 | |
+08:10 |
19:00 | 19:00 | LUBLINIEC | Dworzec PKS | |
+07:45 |
19:20 | 19:20 | DOBRODZIEŃ | Dworzec PKS, ul. Solna | |
+07:25 |
19:35 | 19:35 | OZIMEK | Przystanek autobus. ul. Kolejowa | |
+07:00 |
|
|
- - - - - - -
|
przesiadka w Opolu
|
- - - - - - -
|
|
|
|
15:35 | 15:35 | BEŁCHATÓW | przystanek ul. Piłsudskiego / Urząd Skarbowy | |
+10:45 |
16:30 | 16:30 | ZDUŃSKA WOLA | Dworzec PKS, ul. W. Juliusza | |
+10:00 |
17:05 | 17:05 | SIERADZ | Dworzec PKS, ul. Jana Pawła II, stanowisko międzynarodowe | |
+09:35 |
17:55 | 17:55 | WIELUŃ | Dworzec PKS | |
+08:40 |
18:20 | 18:20 | PRASZKA | Rynek, Plac Grunwaldzki | |
+08:10 |
18:30 | 18:30 | GORZÓW ŚLĄSKI | ul. Wojska Polskiego | |
+08:00 |
18:55 | 18:55 | KLUCZBORK | Dworzec PKS, stan. 6 | |
+07:30 |
19:15 | 19:15 | OLESNO | Dworzec PKS | |
+07:00 |
|
|
- - - - - - -
|
przesiadka w Opolu
|
- - - - - - -
|
|
|
|
16:00 | 16:00 | SKOCZÓW | Dworzec PKS stan 5 | |
+10:40 |
16:30 | 16:30 | CIESZYN | parking przy ul. Hajduka (pod wiaduktem) | |
+10:15 |
16:50 | 16:50 | ZEBRZYDOWICE | przystanek `Spółdzielnia` ul. Jagielońska | |
+09:55 |
17:10 | 17:10 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Dworzec PKM, ul. Arki Bożka | |
+09:35 |
17:30 | 17:30 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | Dworzec PKS | |
+09:15 |
17:45 | 17:45 | PSZÓW | dw. autokarowy ul. Marii Konopnickiej | |
+09:00 |
18:10 | 18:10 | RACIBÓRZ | przyst. autobusowy ul. Stefana Batorego obok PKS | |
+08:35 |
18:35 | 18:35 | POLSKA CEREKIEW | przystanek, ul. Raciborska | |
+08:10 |
19:00 | 19:00 | KĘDZIERZYN-KOŹLE | Dworzec PKS Koźle, ul. 24 Kwietnia, stanowisko 3 | |
+07:45 |
19:35 | 19:35 | KRAPKOWICE | Stacja PKN Orlen przy rondzie, ul. Prudnicka | |
+07:10 |
|
|
- - - - - - -
|
przesiadka w Opolu
|
- - - - - - -
|
|
|
|
13:30 | 13:30 | CIECHANÓW | Dworzec PKS, ul. Sienkiewicza | |
- |
14:40 | 14:40 | PŁOCK | Dworzec autobusowy, stanowisko międzynarodowe | |
- |
15:40 | 15:40 | WŁOCŁAWEK | Dworzec PKS, stan. 9 | |
- |
17:00 | 17:00 | KOŁO | stacja paliw Polmax, ul. Sienkiewicza 88 | |
- |
|
|
- - - - - - -
|
przesiadka w Koninie i Wrocławiu
|
- - - - - - -
|
|
|
|
19:00 | 19:00 | KALISZ | Dworzec PKS, stanowisko 12 (wejście od ul. Podmiejskiej) | |
+07:35 |
19:50 | 19:50 | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | Dworzec PKS, ul. Dworcowa, stanowisko 1 | |
+06:45 |
20:30 | 20:30 | OSTRZESZÓW | Dworzec PKS, stan. nr 2 | |
- |
- | - | OSTRZESZÓW | Dworzec PKS, stan. nr 1 | |
+06:05 |
20:50 | 20:50 | SYCÓW | Dworzec PKS, ul. Kolejowa 1 | |
+05:45 |
21:30 | 21:30 | OLEŚNICA | Dworzec PKS stan 5 ul. Rzemieślnicza | |
+05:10 |
|
|
- - - - - - -
|
przesiadka we Wrocławiu
|
- - - - - - -
|
|
|
|
18:20 | 18:20 | GŁOGÓWEK | Dworzec PKS | |
+08:00 |
18:50 | 18:50 | PRUDNIK | Dworzec PKS | |
+07:25 |
19:15 | 19:15 | GŁUCHOŁAZY | Dw. autobusowy, ul. Kardynała Wyszyńskiego | |
+07:05 |
19:45 | 19:45 | NYSA | Dworzec PKS, ul. Racławicka, stanowisko 11 | |
+06:40 |
20:15 | 20:15 | GRODKÓW | Dworzec autobusowy | |
+06:10 |
20:50 | 20:50 | BRZEG | Dworzec PKS, st. nr 1 | |
+05:35 |
21:10 | 21:10 | OŁAWA | Dworzec PKS, stanowisko międzynarodowe | |
+05:15 |
|
|
- - - - - - -
|
przesiadka we Wrocławiu
|
- - - - - - -
|
|
|
|
13:00 | 13:00 | GDAŃSK | ul. 3-maja przyst. kom. miejskiej obok dworca PKS | |
- |
13:50 | 13:50 | TCZEW | Aleja Zwycięstwa (dawny dworzec PKS) | |
- |
15:15 | 15:15 | GRUDZIĄDZ | parking przy dw. PKP, ul.Dworcowa | |
- |
15:55 | 15:55 | ŚWIECIE | ul. Wojska Polskiego, przyst. kom. miejskie na przeciw dw. PKS | |
- |
21:20 | 21:20 | LESZNO | Dworzec PKP | |
+06:05 |
22:05 | 22:05 | GŁOGÓW | Dworzec PKS, stanowisko do wysiadania | |
+05:10 |
22:50 | 22:50 | LUBIN | Dworzec PKS, stanowisko 1 | |
+04:05 |
|
|
- - - - - - -
|
przesiadka w Legnicy
|
- - - - - - -
|
|
|
|
19:50 | 19:50 | KŁODZKO | PKS stan. nr 1 | |
+07:15 |
20:20 | 20:20 | ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE | przystanek MZK, ul. Niepodległości | |
+06:45 |
20:45 | 20:45 | DZIERŻONIÓW | Parking koło młyna | |
+06:20 |
21:10 | 21:10 | ŚWIDNICA | Dworzec PKS, ul. Kolejowa, stanowisko 1 | |
+05:55 |
21:40 | 21:40 | WAŁBRZYCH | Stacja beznynowa `Lotos`, ul. Wrocławska | |
+05:25 |
21:50 | 21:50 | ŚWIEBODZICE | Przystanek autobusowy, Pl. Dworcowy | |
+05:15 |
22:20 | 22:20 | STRZEGOM | Stacja Paliw `Orlen` Aleja Wojska Polskiego | |
+04:45 |
22:45 | 22:45 | JAWOR | Dworzec PKS, ul. Dworcowa 8 | |
+04:20 |
|
|
- - - - - - -
|
przesiadka w Legnicy
|
- - - - - - -
|
|
|
|
- | 15:10 | CHOJNICE | zatoka autobusowa ul. Sukienników | |
- |
- | 15:30 | CZŁUCHÓW | przystanek autobusowy (P10) ul. Wojska Polskiego | |
- |
- | 16:20 | ZŁOTÓW | Dworzec autobusowy ul. Kolejowa | |
- |
- | 17:00 | PIŁA | ul. Zygmunta Starego, przyst. kom. miejskiej na przeciw dw. PKS i PKP | |
- |
- | 17:35 | WAŁCZ | Dworzec autokarowy | |
- |
- | 18:15 | CZŁOPA | Przystanek autokarowy przy ul. Moniuszki | |
- |
- | 19:05 | STRZELCE KRAJEŃSKIE | Przystanek autokarowy nr 4, ul. Ogrodowa | |
- |
- | 19:40 | GORZÓW WIELKOPOLSKI | parking - pomnik Mickiewicza | |
- |
- | 20:30 | MIĘDZYRZECZ | Przystanek przy pl. Powstańców Wlkp. | |
- |
- | 22:00 | ZIELONA GÓRA | Dworzec PKS, stan. 1, 2 | |
- |
- | 22:30 | NOWA SÓL | Dworzec PKS | |
- |
- | 23:00 | SZPROTAWA | Parking przy Poczcie, plac Komuny Paryskiej | |
- |
|
|
- - - - - - -
|
przesiadka w Krzywej
|
- - - - - - -
|
|
|
|
22:20 | 22:20 | JELENIA GÓRA | Dworzec PKS, stanowisko międzynarodowe | |
+05:00 |
23:00 | 23:00 | LWÓWEK ŚLĄSKI | Przystanek PKS | |
+04:20 |
23:30 | 23:30 | BOLESŁAWIEC | Dworzec PKP | |
+03:50 |
|
|
- - - - - - -
|
przesiadka w Krzywej
|
- - - - - - -
|
|
|
|
17:45 | 17:45 | KATOWICE | dworzec PKS, ul. Piotra Skargi | |
+09:00 |
18:00 | 18:00 | CHORZÓW | ul. Mościckiego, przystanek przy placu AKS (obok Carefour) | |
- |
- | - | CHORZÓW | Plac Powstańców Śląskich, przystanek MPK | |
+08:45 |
18:15 | 18:15 | BYTOM | Plac Wolskiego 1, stan. przy dw. autobusowym, obok PKP | |
+08:30 |
18:35 | 18:35 | ZABRZE | Dworzec MPK, ul. Goethego | |
+08:05 |
19:15 | 19:15 | GLIWICE | przyst. kom. międzynar. ul. Bojkowska 37/Kopalniana (Nowe Gliwice) | |
+07:30 |
19:40 | 19:40 | PYSKOWICE | Rynek, przyst. PKS | |
+07:20 |
19:50 | 19:50 | TOSZEK | Przystanek PKS ul. Tarnogórska | |
+07:10 |
20:00 | 20:00 | STRZELCE OPOLSKIE | Dworzec PKS, ul. Powstańców Śląskich | |
+06:30 |
20:30 | 20:30 | OPOLE | `Zajazd u Dziadka`, ul. Strzelecka 55 | |
+06:00 |
22:15 | 22:15 | WROCŁAW | Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13 | |
+04:30 |
23:15 | 23:15 | LEGNICA | stacja benz. Lotos, ul. Nowodworska 30a | |
+03:40 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+02:15 | +02:15 | BERLIN | Zentral Omnibus Bahnhof - Am Funkturm | |
+00:15 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+15:00 | +15:00 | DOVER | przy wjeździe do portu, parking przed biurami portowymi | |
09:45 |
+16:00 | +16:00 | MAIDSTONE | Service - Jct.8 przy M20 (parking dla ciężarówek) | |
09:00 |
+17:00 | +17:00 | LONDYN | Victoria Coach Station - ARRIVALS (hala przyjazdów) | |
- |
- | - | LONDYN | Victoria Coach St. -DEPARTURES- stan. od 13 do 20 | |
08:00 |
|
|
- - - - - - -
|
Dla połączeń `poza Londyn` przewidziana jest przesiadka do autokaru NATIONAL EXPRESS
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++10:25 | ++10:25 | ABERDEEN | Bus Station, Guild Street (service NX592) | |
-19:00 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++07:00 | ++07:00 | ACCRINGTON | Infant Street Bus Station (service NX422) | |
-22:30 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++05:50 | ++05:50 | ALNWICK | Clayport Street Alnwick; bus station (service NN594) | |
-23:55 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++06:20 | ++06:20 | ASTLEY BRIDGE | Blackburn Road (service NX422) | |
-23:10 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++10:55 | ++10:55 | AVIEMORE | Grampian Road Rail Station (service NX588) | |
- |
- | - | AVIEMORE | Cairngorm Hotel (service NX588) | |
-18:58 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++04:35 | ++04:35 | BARNSLEY | Interchange (service NX465) | |
01:05 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+21:05 | +21:05 | BASINGSTOKE | Alencon Link, Bus lay-by, The Malls Shopping Centre, Hampshire (service SH033) | |
- |
- | - | BASINGSTOKE | Alencon Link, Bus lay-by, The Malls Shopping Centre, Hampshire (service SH032) | |
05:45 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+21:50 | +21:50 | BATH SPA | Bus Station on Dorchester Street (service NX403) | |
03:25 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++06:30 | ++06:30 | BERWICK-UPON-TWEED | Golden Square- The Coffee Shop (service NN594) | |
- |
- | - | BERWICK-UPON-TWEED | Golden Square- The Leaping Salmon P.H (service NN594) | |
-23:15 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++05:50 | ++05:50 | BILLINGHAM | Wolviston Road (service NX436) | |
-23:25 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+23:50 | +23:50 | BIRKENHEAD | Europa Boulevard, opp Conway Park Stn (service NX550) | |
- |
- | - | BIRKENHEAD | Europa Boulevard, opp Conway Park Stn (service NX421) | |
00:15 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+22:40 | +22:40 | BIRMINGHAM | Coach Station, Digbeth. B5 6DD (service NX410) | |
- |
- | - | BIRMINGHAM | Coach Station, Digbeth. B5 6DD (service NX421) | |
03:00 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++06:45 | ++06:45 | BLACKBURN | Penny Street, Stand C3 outside Interim Bus Station, Lancashire (service NX422) | |
-22:45 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++07:40 | ++07:40 | BLACKPOOL | Central Coach Station - New Bonny Street GB (service NX421) | |
-22:20 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++06:40 | ++06:40 | BODMIN | West End Motors, Dennison Rd (service NX406) | |
-22:45 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++06:10 | ++06:10 | BOLTON | Moor Lane Bus Station (service NX422) | |
-23:25 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+21:40 | +21:40 | BOURNEMOUTH | Coach & Rail Station (service SH035) | |
03:10 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+23:30 | +23:30 | BRADFORD | Interchange (service NX561) | |
- |
- | - | BRADFORD | Interchange (service NX465) | |
-23:50 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++03:00 | ++03:00 | BRIDGWATER | Coach Station (service NX406) | |
02:40 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+20:55 | +20:55 | BRIGHTON | Pool Valley Coach Station (service SH025) | |
04:50 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+21:30 | +21:30 | BRISTOL | Marlborough Street Bus Station (service SH040) | |
- |
- | - | BRISTOL | Marlborough Street Bus Station (service NX509) | |
03:50 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++07:15 | ++07:15 | BURNLEY | Bus Stn (service NX422) | |
-22:15 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++06:18 | ++06:18 | BURRATON | New Road bus stop (service NX404) | |
-22:47 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++08:20 | ++08:20 | CAMBORNE | Bus Stn (service NX404) | |
-20:50 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+21:35 | +21:35 | CAMBRIDGE | Parkside, Express Coach Stops. Service SH010 | |
- |
- | - | CAMBRIDGE | Parkside, Parkers Piece (service SH010) | |
05:20 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+21:20 | +21:20 | CANTERBURY | Bus stn (service SH007) | |
05:25 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+22:15 | +22:15 | CARDIFF | Sophia Gardens (service NX507) | |
- |
- | - | CARDIFF | Sophia Gardens (service NX509) | |
02:45 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++05:05 | ++05:05 | CARLISLE | Bus Station, Lonsdale Street (service NX592) | |
00:30 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+21:15 | +21:15 | CHELTENHAM SPA | Royal Well Bus Station (service NX444) | |
02:00 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+23:50 | +23:50 | CHESTERFIELD | Coach Stn, Beckingham Way, Derbyshire (service NX560) | |
- |
- | - | CHESTERFIELD | Coach Stn, Beckingham Way, Derbyshire (service NX465) | |
02:00 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++05:15 | ++05:15 | CHESTER | Hunters Walk Bus Exchange (Coach station), Stand 15 (service NX421) | |
00:45 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++01:15 | ++01:15 | CHIPPENHAM | Bath Road, outside car park (service NX403) | |
03:55 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++08:33 | ++08:33 | COPPERHOUSE | Hayle Terrace (service NX404) | |
-20:37 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+19:10 | +19:10 | COULSDON | Brighton Road opp South rail stn (service SH025) | |
06:18 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+22:55 | +22:55 | COVENTRY | Pool Meadow Bus Station (service NX420) | |
- |
- | - | COVENTRY | Pool Meadow Bus Station (service NX422) | |
03:40 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++04:40 | ++04:40 | DARLINGTON | Feethams, naprzeciwko Town Hall (service NX435) | |
01:25 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++06:35 | ++06:35 | DARWEN | Croft Street Bus Station (service NX422) | |
- |
- | - | DARWEN | outside Ethel Austin Market Street (service NX422) | |
-22:55 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+22:35 | +22:35 | DERBY | Riverlights Bus Station (service NX440) | |
03:35 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++03:25 | ++03:25 | DONCASTER | Frenchgate Interchange, Trafford Way (service NX436) | |
01:40 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+23:05 | +23:05 | DUDLEY | DUDLEY BUS STATION (service NX410) | |
- |
- | - | DUDLEY | DUDLEY BUS STATION (service NX422) | |
02:15 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++09:05 | ++09:05 | DUNDEE | Seagate Bus Station (service NX592) | |
-20:25 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++05:25 | ++05:25 | DURHAM | Bus Station (service NX435) | |
00:45 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++05:40 | ++05:40 | EASTHAM | NEW CHESTER ROAD; Coach Station (service NX421) | |
00:05 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++07:50 | ++07:50 | EDINBURGH | Bus Station (service NN594) | |
-21:45 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+23:15 | +23:15 | EXETER | Bus & Coach Station, Paris Street (service NX501) | |
- |
- | - | EXETER | Bus & Coach Station, Paris Street (service NX404) | |
01:05 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+21:30 | +21:30 | FAREHAM | Bus Station (service SH030) | |
05:05 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++06:50 | ++06:50 | GLASGOW | Buchanan Bus Station (service NX592) | |
-22:30 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+22:55 | +22:55 | GLOUCESTER | Bus Station (service NX444) | |
04:05 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++07:20 | ++07:20 | GRAMPOUND | Fore Street Coach Station (service NX404) | |
-21:45 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+21:25 | +21:25 | GUILDFORD | Park Barn, Egerton Road, near TESCO (service SH030) | |
06:10 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++06:05 | ++06:05 | HALIFAX | Bus Stn (service NX465) | |
-23:25 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++06:00 | ++06:00 | HARTLEPOOL | Interchange; Church Square (service NX436) | |
-23:15 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++08:35 | ++08:35 | HAYLE | Penpol Terrace Hayle; Foundry Square (service NX404) | |
-20:35 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+19:15 | +19:15 | HOOLEY | Brighton Road Hooley nr Star Lane (service SH025) | |
06:15 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++06:25 | ++06:25 | HUDDERSFIELD | Bus Stn (service NX465) | |
-23:05 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++11:35 | ++11:35 | INVERNESS | Farraline Park Bus Stn (service NX588) | |
-18:15 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+23:05 | +23:05 | LEEDS | Bus & Coach Station, Dyer Street (service NX561) | |
- |
- | - | LEEDS | Bus & Coach Station, Dyer Street (service NX465) | |
00:20 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+21:50 | +21:50 | LEICESTER | St. Margaret`s Bus Station (service NX440) | |
04:25 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++06:32 | ++06:32 | LISKEARD | Barras Street(do Londynu:Lloyds TSB bank; z Londynu:o/s Post Office) (service NX404) | |
-22:33 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++06:05 | ++06:05 | LIVERPOOL | Coach Station, Norton Street (service NX421) | |
00:05 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++05:55 | ++05:55 | LOCKERBIE | High Street Lockerbie Somerfield supermarket (service NX588) | |
- |
- | - | LOCKERBIE | Mains St opp Police Stn (service NX588) | |
-23:50 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++06:52 | ++06:52 | LOSTWITHIEL | Liddicoat Road Lostwithie (service NX404) | |
-22:13 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+23:20 | +23:20 | LOUGHBOROUGH | The Rushes, Amber Rooms (service NX440) | |
04:00 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+23:35 | +23:35 | MANCHESTER | Central Coach Stn, Chorlton St (service NX540) | |
- |
- | - | MANCHESTER | Central Coach Stn, Chorlton St (service NX422) | |
-23:59 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+22:35 | +22:35 | MANSFIELD | Bus Station, Quaker Way, Nottinghamshire (service NX450) | |
02:25 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++05:30 | ++05:30 | MIDDLESBROUGH | Bus Station (service NX436) | |
-23:50 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+19:50 | +19:50 | MILTON KEYNES | Coachway (dw. autobusowy), A509 / nr M1, Junction 14 (service NX440) | |
- |
- | - | MILTON KEYNES | Coachway (dw. autobusowy), A509 / nr M1, Junction 14 (service NX422) | |
04:35 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++05:25 | ++05:25 | MORPETH | Sanderson Arcade Morpeth; bus station (service NN594) | |
-23:59 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++05:55 | ++05:55 | NEWCASTLE UPON TYNE | Coach Stn, St. James Blv. (service NX435) | |
00:15 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+21:45 | +21:45 | NEWPORT | Queensway, Stops Q1&Q1A, outside Railway Station (service NX509) | |
03:10 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++07:15 | ++07:15 | NEWQUAY | Manor Rd dep. (service NX406) | |
-22:15 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++04:40 | ++04:40 | NEWTON ABBOT | Lay-by near Rail Station (service NX404) | |
00:30 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++03:10 | ++03:10 | NORTH PETHERTON | Fore Street, near Scrivens butchers (service NX406) | |
- |
- | - | NORTH PETHERTON | Fore Street, near Scrivens butchers (service NX502) | |
02:30 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+22:10 | +22:10 | NORWICH | Surrey Street Bus Station (service NX491) | |
- |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+20:20 | +20:20 | NORTHAMPTON | Northgate Bus Interchange, Bay 14, Bradshaw St. (service NX455) | |
- |
- | - | NORTHAMPTON | Northgate Bus Interchange, Bay 14, Bradshaw St. (service 440) | |
05:20 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+22:05 | +22:05 | NOTTINGHAM | Broad Marsh Bus Station (service NX450) | |
- |
- | - | NOTTINGHAM | Broad Marsh Bus Station (service NX465) | |
03:00 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+21:30 | +21:30 | OXFORD | Gloucester Green, Bus Station (service OXX90) | |
- |
- | - | OXFORD | Gloucester Green, Bus Station (service NX421) | |
04:35 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++05:05 | ++05:05 | PAINGTON | Bus Station (service NX404) | |
00:01 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++04:00 | ++04:00 | PENKRIDGE | Crown Bridge Bus Lay-by (service NX422) | |
- |
- | - | PENKRIDGE | Memorial Gardens (service NX422) | |
01:40 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++05:05 | ++05:05 | PENRITH | Ullswater Road; rail station (service NX588) | |
00:40 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++08:55 | ++08:55 | PENZANCE | Bus Station (service NX404) | |
-20:20 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++09:00 | ++09:00 | PERTH | Leonard Street bus station (service NX588) | |
-20:52 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++06:15 | ++06:15 | PETERLEE | Burnhope Way; bus station stand H (service NX436) | |
-23:00 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++09:40 | ++09:40 | PITLOCHRY | Atholl Road Bank of Scotland (service NX588) | |
- |
- | - | PITLOCHRY | Fishers Hotel (service NX588) | |
-20:12 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++06:05 | ++06:05 | PLYMOUTH | Bus Station, Bretonside (service NX404) | |
-23:20 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+22:00 | +22:00 | POOLE | Dolphin Center Bus Station (service SH035) | |
02:35 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+21:15 | +21:15 | PORTSMOUTH | The Hard Interchange (service SH030) | |
05:20 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++07:05 | ++07:05 | PRESTON | Bus Station (service NX421) | |
-22:50 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++00:15 | ++00:15 | READING | Calcot, Sainsbury`s Savacenter, M4 junction 12 (service NX404) | |
- |
- | - | READING | Calcot, Sainsbury`s Savacenter, M4 junction 12 (service NX444) | |
04:50 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++08:05 | ++08:05 | REDRUTH | Alma Place, Bus Shelter (service NX404) | |
-21:05 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+23:45 | +23:45 | SHEFFIELD | Travel Interchange (service NX560) | |
- |
- | - | SHEFFIELD | Travel Interchange (service NX465) | |
01:35 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+21:40 | +21:40 | SOUTHAMPTON | Coach Stn, Harbour Parade (service SH032) | |
- |
- | - | SOUTHAMPTON | Coach Stn, Harbour Parade (service SH035) | |
04:00 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++07:10 | ++07:10 | ST AUSTELL | Bus Stn (service NX404) | |
-21:55 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++07:02 | ++07:02 | ST BLAZEY | Church Street Coach Station (service NX404) | |
-22:03 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++08:13 | ++08:13 | STIRLING | Goosecroft Road bus station (service NX588) | |
-21:35 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++05:20 | ++05:20 | STOCKPORT | Bus Station (service NX422) | |
- |
- | - | STOCKPORT | Bus Station (service NX540) | |
00:20 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++04:15 | ++04:15 | STOKE-ON-TRENT | Hanley Bus Station (service NX421) | |
01:45 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++06:35 | ++06:35 | SUNDERLAND | Interchange (Park Lane) (service NX436) | |
-22:40 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+21:50 | +21:50 | SWINDON | Bus Station, Wiltshirena (service NX401) | |
- |
- | - | SWINDON | Bus Station, Wiltshirena (service NX444) | |
03:00 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++00:30 | ++00:30 | TAUNTON | Bus Station (service NX501) | |
- |
- | - | TAUNTON | Bus Station (service NX502) | |
02:20 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+21:25 | +21:25 | THETFORD | Bus Station (service NX491) | |
- |
- | - | THETFORD | Bus Station (service NX490) | |
04:55 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++04:55 | ++04:55 | TORQUAY | Coach Station, Lymington Road (service NX404) | |
00:15 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++07:55 | ++07:55 | TRELISKE | Tresawls Road, hospital lay-by (service NX404) | |
-21:15 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++07:30 | ++07:30 | TRESILLIAN | A390 Tresillian (service NX404) | |
-21:38 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++07:45 | ++07:45 | TRURO | Bus Station (service NX404) | |
-21:30 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++00:35 | ++00:35 | WAKEFIELD | Northgate, adj Cross Street (outside RBS Bank), West Yorkshire. WF1 3XA England (service NX561) | |
- |
- | - | WAKEFIELD | Northgate, adj Cross Street (outside RBS Bank), West Yorkshire. WF1 3XA England (service NX465) | |
00:40 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+19:00 | +19:00 | WALLINGTON | Woodcote Rd nr Stafford Rd (service SH025) | |
06:25 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++02:30 | ++02:30 | WESTON SUPER MARE | Coach Terminal, Locking Rd (service NX406) | |
03:10 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+22:05 | +22:05 | WINCHESTER | King Alfred Statue Coach Stop (service SH032) | |
05:20 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+23:20 | +23:20 | WOLVERHAMPTON | Pipers Row, Bus Station (service NX410) | |
- |
- | - | WOLVERHAMPTON | Pipers Row, Bus Station (service NX422) | |
02:00 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
++04:20 | ++04:20 | YORK | Railway Station (service NX436) | |
00:50 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
|
|
Pt |