Pn Wt Śr Cz Pt |
Nd |
So |
|
|
|
|
|
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
| |
|
- | - | 21:30 | ŚWINOUJŚCIE | Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa | |
- | +03:30 |
- | - | 22:00 | MIĘDZYZDROJE | Dworzec PKP | |
- | +03:00 |
|
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
17:40 | 17:40 | 17:40 | ŻUKOWO | PKN ORLEN ul. Gdańska 39A | |
+06:50 | +06:50 |
18:05 | 18:05 | 18:05 | KARTUZY | Parking przy Wzgórzu Wolności | |
+06:25 | +06:25 |
18:35 | 18:35 | 18:35 | KOŚCIERZYNA | PKN Orlen ul. Wojska Polskiego | |
+05:55 | +05:55 |
19:05 | 19:05 | 19:05 | BYTÓW | Przystanek MZK ul. Kochanowskiego | |
+05:30 | +05:30 |
|
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
14:40 | 14:40 | 14:40 | NOWY DWÓR GDAŃSKI | PKS,ul.Morska, stan.1 | |
+08:40 | +08:40 |
15:20 | 15:20 | 15:20 | ELBLĄG | Dworzec PKS, Plac Dworcowy | |
+08:00 | +08:00 |
16:00 | 16:00 | 16:00 | MALBORK | MZK przy PKP ul.Dworcowa | |
+07:30 | +07:30 |
16:30 | 16:30 | 16:30 | TCZEW | PKP, ul. Pomorska, stan. 12 | |
+07:00 | +07:00 |
17:30 | 17:30 | 17:30 | GDAŃSK | Dw. PKS ul. 3 Maja, stan.10 | |
+06:30 | +06:30 |
18:20 | 18:20 | 18:20 | GDYNIA | PKS, Pl. Konstytucji | |
+06:00 | +06:00 |
18:35 | 18:35 | 18:35 | RUMIA | PKP przy 'Mc Donald's', ul. Grunwaldzka | |
+05:45 | +05:45 |
19:00 | 19:00 | 19:00 | WEJHEROWO | C.H.Kaszub I Bryg.Panc.Woj.Polsk. | |
+05:30 | +05:30 |
19:40 | 19:40 | 19:40 | LĘBORK | PKP, ul. Dworcowa | |
+05:00 | +05:00 |
20:30 | 20:30 | 20:30 | SŁUPSK | PKP, ul. Kołłątaja | |
+04:00 | +04:00 |
20:55 | 20:55 | 20:55 | SŁAWNO | Dw. PKP | |
+03:40 | +03:40 |
21:35 | 21:35 | 21:35 | KOSZALIN | PKS, ul. Zwycięstwa, stan. 3 | |
+03:00 | +03:00 |
22:05 | 22:05 | 22:05 | KOŁOBRZEG | PKP Aleja Kolejowa 3 | |
+03:00 | +03:00 |
22:10 | 22:10 | 22:10 | KARLINO | Dw. PKS, ul. Dworcowa | |
+02:40 | +02:40 |
23:05 | 23:05 | 23:05 | NOWOGARD | Plac Wolności przy Urzędzie Miasta | |
+02:00 | +02:00 |
23:25 | 23:25 | 23:25 | GOLENIÓW | Restauracja 'Fregata' | |
+01:30 | +01:30 |
23:59 | 23:59 | 23:59 | SZCZECIN | PKP ul. Kolumba 2, gł. wejście | |
+01:00 | +01:00 |
|
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
+02:15 | +02:15 | +02:15 | BERLIN | ZOB am Funkturm Masurenalle,st. 21 | |
22:30 | 22:30 |
+02:40 | +02:40 | +02:40 | BERLIN-SCHONEFELD | Terminal Bus und Shuttleparkplatz | |
22:00 | 22:00 |
+05:20 | +05:20 | +05:20 | HAMBURG | ZOB Adenauerallee | |
20:00 | 20:00 |
+06:20 | +06:20 | +06:20 | TOSTEDT | Kaufhaus BADE | |
19:00 | 19:00 |
+07:15 | +07:15 | +07:15 | BREMA | ZOB Breitenweg | |
18:00 | 18:00 |
+08:00 | +08:00 | +08:00 | BREMERHAVEN | BUSBAHNHOF -Friedrich-Ebert-Strasse 73 | |
16:45 | 16:45 |
|
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
+06:45 | +06:45 | +06:45 | LUBECK | Beim Retteich | |
18:50 | 18:50 |
|
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
- | +08:05 | - | OLDENBURG | ZOB, st. D.1 | |
- | - |
- | +08:50 | - | LEER | ZOB, st. 1A | |
- | - |
- | +09:55 | - | GRONINGEN | Central Station, Eurolines Bus Stop | |
- | - |
- | +12:25 | - | AMSTERDAM | De Ruijterkade 153, od str. kanału, przy kręgielni | |
- | - |
|
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
+08:05 | - | +08:05 | OLDENBURG | ZOB, st. D.1 | |
17:00 | 17:00 |
+08:50 | - | +08:50 | LEER | ZOB, st. 1A | |
16:15 | 16:15 |
+09:55 | - | +09:55 | GRONINGEN | Central Station, Eurolines Bus Stop | |
15:00 | 15:00 |
+12:25 | - | +12:25 | AMSTERDAM | De Ruijterkade 153, od str. kanału, przy kręgielni | |
13:00 | 13:00 |
|
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pn Wt Śr Cz So Nd |
Pt |