|
WISPOL | |
|
Wisła-Gliwice 14:50 | Gliwice-Wisła 18:00 | |
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd |
|
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
|
14:50 | WISŁA | Centrum |
20:10 |
14:53 | WISŁA | Jawornik skrzyżowanie |
20:07 |
14:55 | WISŁA | Obłaziec |
20:05 |
14:59 | USTROŃ | Polana |
20:01 |
15:01 | USTROŃ | Poniwiec |
19:59 |
15:02 | USTROŃ | Brzegi |
19:58 |
15:04 | USTROŃ | Centrum |
19:56 |
15:07 | USTROŃ | skrzyżowanie II |
19:53 |
15:09 | USTROŃ | Kuźnia |
19:51 |
15:11 | USTROŃ | Hermanice |
19:49 |
15:13 | USTROŃ | Hermanice Osiedle |
19:47 |
15:15 | USTROŃ | Nierodzim skrzyżowanie |
19:45 |
15:17 | USTROŃ | Nierodzim Spółdzielnia |
19:43 |
15:19 | USTROŃ | Nierodzim I |
19:41 |
15:21 | HARBUTOWICE | Spółdzielnia |
19:39 |
15:25 | SKOCZÓW | d.a. |
19:35 |
15:31 | OCHABY | skrzyżowanie |
19:29 |
15:33 | OCHABY | Tramer |
19:27 |
15:35 | DROGOMYŚL | Dębina |
19:25 |
15:40 | BĄKÓW | skrzyżowanie |
19:20 |
15:42 | ZBYTKÓW | Zbytków |
19:18 |
15:50 | PAWŁOWICE | Centrum - Targ |
19:10 |
16:00 | ŻORY | Al. Jana Pawła II - Sąd |
19:00 |
16:05 | ŻORY | Dworzec Autobusowy |
18:55 |
16:25 | RYBNIK | d.a. |
18:35 |
16:55 | GLIWICE | Wrocławska |
- |
- | GLIWICE | Górnych Wałów |
18:05 |
17:00 | GLIWICE | Plac Piastów |
18:00 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd |
Wyjazdy anulowane: 2015-12-24, 2015-12-25, 2015-12-31, 2016-03-25, 2016-03-26, 2016-03-27, 2016-12-24, 2016-12-25, 2016-12-31
Powroty anulowane: 2015-12-24, 2015-12-25, 2015-12-31, 2016-03-25, 2016-03-26, 2016-03-27, 2016-12-24, 2016-12-25, 2016-12-31
|