Pn |
Wt |
Śr |
Cz |
Pt |
So |
Nd |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
| |
|
|
|
|
|
|
14:00 | 14:00 | 14:00 | 14:00 | 14:00 | 14:00 | 14:00 | ELBLĄG | dworzec PKS | |
+12:30 | +12:30 | +12:30 | +12:30 | +12:30 | +12:30 | +12:30 |
14:30 | 14:30 | 14:30 | 14:30 | 14:30 | 14:30 | 14:30 | MALBORK | dawny PKS- zatoka obok cukrowni | |
+12:00 | +12:00 | +12:00 | +12:00 | +12:00 | +12:00 | +12:00 |
15:15 | 15:15 | 15:15 | 15:15 | 15:15 | 15:15 | 15:15 | TCZEW | przystanek przy dworcu PKP, st. 12. | |
+11:30 | +11:30 | +11:30 | +11:30 | +11:30 | +11:30 | +11:30 |
15:50 | 15:50 | 15:50 | 15:50 | 15:50 | 15:50 | 15:50 | STAROGARD GDAŃSKI | Dworzec PKS, obok stan. 8 | |
+11:00 | +11:00 | +11:00 | +11:00 | +11:00 | +11:00 | +11:00 |
16:40 | 16:40 | 16:40 | 16:40 | 16:40 | 16:40 | 16:40 | CZERSK | Parking ul. Kościuszki | |
+10:15 | +10:15 | +10:15 | +10:15 | +10:15 | +10:15 | +10:15 |
17:00 | 17:00 | 17:00 | 17:00 | 17:00 | 17:00 | 17:00 | CHOJNICE | dworzec PKP | |
+09:45 | +09:45 | +09:45 | +09:45 | +09:45 | +09:45 | +09:45 |
17:30 | 17:30 | 17:30 | 17:30 | 17:30 | 17:30 | 17:30 | CZŁUCHÓW | baza PKS, ul. Wojska Polskiego 5 | |
+09:20 | +09:20 | +09:20 | +09:20 | +09:20 | +09:20 | +09:20 |
18:10 | 18:10 | 18:10 | 18:10 | 18:10 | 18:10 | 18:10 | JASTROWIE | dworzec PKS | |
+08:35 | +08:35 | +08:35 | +08:35 | +08:35 | +08:35 | +08:35 |
18:50 | 18:50 | 18:50 | 18:50 | 18:50 | 18:50 | 18:50 | PIŁA | dworzec PKS | |
+08:15 | +08:15 | +08:15 | +08:15 | +08:15 | +08:15 | +08:15 |
19:30 | 19:30 | 19:30 | 19:30 | 19:30 | 19:30 | 19:30 | WAŁCZ | dworzec PKS, stan. 4 | |
+07:45 | +07:45 | +07:45 | +07:45 | +07:45 | +07:45 | +07:45 |
|
|
|
|
|
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- | - | 18:00 | - | - | 18:00 | - | KOŁOBRZEG | dworzec PKS | |
- | +10:00 | - | - | +10:00 | - | - |
|
|
|
|
|
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- | - | - | - | - | 18:00 | - | ŚWINOUJŚCIE | Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa | |
- | - | - | - | +09:45 | - | - |
- | - | - | - | - | 18:30 | - | MIĘDZYZDROJE | dworzec PKP | |
- | - | - | - | +09:15 | - | - |
|
|
|
|
|
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14:00 | 14:00 | 14:00 | 14:00 | 14:00 | 14:00 | 14:00 | GDAŃSK | dworzec PKS, ul. 3 Maja, st.11 | |
+13:00 | +13:00 | +13:00 | +13:00 | +13:00 | +13:00 | +13:00 |
14:45 | 14:45 | 14:45 | 14:45 | 14:45 | 14:45 | 14:45 | GDYNIA | dworzec PKS, st. przy poczcie | |
+12:15 | +12:15 | +12:15 | +12:15 | +12:15 | +12:15 | +12:15 |
15:25 | 15:25 | 15:25 | 15:25 | 15:25 | 15:25 | 15:25 | WEJHEROWO | przystanek MZK przy C.H. KASZUBY | |
+11:25 | +11:25 | +11:25 | +11:25 | +11:25 | +11:25 | +11:25 |
16:10 | 16:10 | 16:10 | 16:10 | 16:10 | 16:10 | 16:10 | LĘBORK | dworzec PKP | |
+10:45 | +10:45 | +10:45 | +10:45 | +10:45 | +10:45 | +10:45 |
17:00 | 17:00 | 17:00 | 17:00 | 17:00 | 17:00 | 17:00 | SŁUPSK | dworzec PKS, stan.18 | |
+09:50 | +09:50 | +09:50 | +09:50 | +09:50 | +09:50 | +09:50 |
17:30 | 17:30 | 17:30 | 17:30 | 17:30 | 17:30 | 17:30 | SŁAWNO | stacja paliw OKTAN, ul. Gdańska | |
+09:25 | +09:25 | +09:25 | +09:25 | +09:25 | +09:25 | +09:25 |
18:15 | 18:15 | 18:15 | 18:15 | 18:15 | 18:15 | 18:15 | KOSZALIN | dworzec PKS, stanowisko 3 | |
+08:45 | +08:45 | +08:45 | +08:45 | +08:45 | +08:45 | +08:45 |
19:50 | 19:50 | 19:50 | 19:50 | 19:50 | 19:50 | 19:50 | NOWOGARD | stacja Orlen, ul. 3-go Maja 27 | |
+07:30 | +07:30 | +07:30 | +07:30 | +07:30 | +07:30 | +07:30 |
20:30 | 20:30 | 20:30 | 20:30 | 20:30 | 20:30 | 20:30 | SZCZECIN | dworzec autobusowy, Plac Grodnicki 1, st. 1A | |
+07:15 | +07:15 | +07:15 | +07:15 | +07:15 | +07:15 | +07:15 |
|
|
|
|
|
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
+04:00 | +04:00 | +04:00 | +04:00 | +04:00 | +04:00 | +04:00 | HANOWER | Rundestrasse 12 | |
23:55 | 23:55 | 23:55 | 23:55 | 23:55 | 23:55 | 23:55 |
+05:00 | +05:00 | +05:00 | +05:00 | +05:00 | +05:00 | +05:00 | OSNABRUCK | Hbf - Eisenbahnstrasse | |
23:00 | 23:00 | 23:00 | 23:00 | 23:00 | 23:00 | 23:00 |
+06:00 | +06:00 | +06:00 | +06:00 | +06:00 | +06:00 | +06:00 | MUNSTER | Fernreisebusse `Hafenstraße` Parkplatz Hafenstraße/Frie-Vendt-Straße | |
21:50 | 21:50 | 21:50 | 21:50 | 21:50 | 21:50 | 21:50 |
|
|
|
|
|
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
+04:55 | +04:55 | +04:55 | +04:55 | +04:55 | +04:55 | +04:55 | BIELEFELD | PN Sennestadt, Hansestr. | |
22:45 | 22:45 | 22:45 | 22:45 | 22:45 | 22:45 | 22:45 |
+05:45 | +05:45 | +05:45 | +05:45 | +05:45 | +05:45 | +05:45 | PADERBORN | Hbf | |
22:15 | 22:15 | 22:15 | 22:15 | 22:15 | 22:15 | 22:15 |
+07:30 | +07:30 | +07:30 | +07:30 | +07:30 | +07:30 | +07:30 | DORTMUND | Hbf Nordseite, Steinstrasse | |
21:00 | 21:00 | 21:00 | 21:00 | 21:00 | 21:00 | 21:00 |
|
|
|
|
|
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
+09:00 | +09:00 | +09:00 | +09:00 | +09:00 | +09:00 | +09:00 | DUSSELDORF | Fernbusbahnhof/Hbf, Worringer Str. 140 | |
18:55 | 18:55 | 18:55 | 18:55 | 18:55 | 18:55 | 18:55 |
+10:10 | +10:10 | +10:10 | +10:10 | +10:10 | +10:10 | +10:10 | KOLONIA | Busterminal - Flughafen Köln/Bonn Ankunft, Term. 2 | |
17:15 | 17:15 | 17:15 | 17:15 | 17:15 | 17:15 | 17:15 |
|
|
|
|
|
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
+08:00 | +08:00 | +08:00 | +08:00 | +08:00 | +08:00 | +08:00 | BOCHUM | Wittener Straße pod wiaduktem kolejowym obok poczty | |
20:25 | 20:25 | 20:25 | 20:25 | 20:25 | 20:25 | 20:25 |
+08:30 | +08:30 | +08:30 | +08:30 | +08:30 | +08:30 | +08:30 | ESSEN | Hbf - Südseite, Freiheit | |
19:55 | 19:55 | 19:55 | 19:55 | 19:55 | 19:55 | 19:55 |
+09:00 | +09:00 | +09:00 | +09:00 | +09:00 | +09:00 | +09:00 | DUISBURG | Hbf - Otto -Keller-Str Ost Ausgang | |
19:25 | 19:25 | 19:25 | 19:25 | 19:25 | 19:25 | 19:25 |
+09:30 | +09:30 | +09:30 | +09:30 | +09:30 | +09:30 | +09:30 | KREFELD | Hbf Südseite | |
18:50 | 18:50 | 18:50 | 18:50 | 18:50 | 18:50 | 18:50 |
+11:00 | +11:00 | +11:00 | +11:00 | +11:00 | +11:00 | +11:00 | AACHEN | Wilmersdorfer Strasse | |
17:15 | 17:15 | 17:15 | 17:15 | 17:15 | 17:15 | 17:15 |
|
|
|
|
|
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pn |
Wt |
Śr |
Cz |
Pt |
So |
Nd |