Pn Wt Śr Cz Pt So Nd |
|
|
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
| |
20:00 | WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA | Lotnisko Chopina, terminal autobusowy, stan. 7 | |
+05:30 |
20:30 | WARSZAWA | Dworzec PKS W-wa Zachodnia, stan.10,11, AL. Jerozolimskie | |
+05:15 |
20:45 | WARSZAWA | Al. Jana Pawła, Przystanek MZK: Dw. Centralny 04 | |
+04:55 |
23:40 | BIAŁYSTOK | Dworzec BIACOMEX, ul. Bohaterów Monte Cassino | |
+02:00 |
+01:15 | AUGUSTÓW | Dworzec PKS, przyst. 1, Rynek Zygmunta Augusta | |
+00:20 |
+01:50 | SUWAŁKI | Przystanek kom. miejskiej przed dw. PKS (ul. Utrata) | |
23:45 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+04:00 | MARIJAMPOL | dw. autobusowy, Stoties g. 2B | |
23:35 |
+05:00 | KOWNO | parking przy CH Akropolis/kościół Karmelit., ul. Gedimino 1 | |
22:35 |
+06:30 | WILNO | dw. autobusowy stan. 36 ul. Sodu 22 | |
21:00 |
+08:50 | PONIEWIEZ | Dworzec autobusowy, stan. 1, Savanorju 6-5 | |
19:00 |
+11:30 | RYGA | Dworzec autobusowy, stan. 2, Pragas 1 | |
- |
- | RYGA | Dworzec autobusowy, stan. 9, Pragas 1 | |
16:20 |
+14:10 | PARNU | dw. autobus. stan. 1, Ringi 3 | |
13:40 |
+16:15 | TALLINN | Coach Station, platform 8 (dw. autobusowy, peron 8) | |
- |
- | TALLINN | Coach Station, platform 13 (dw. autobusowy, peron 13) | |
11:30 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+06:40 | WILNO | dw. autobusowy stan. 34 ul. Sodu 22 | |
19:45 |
+09:30 | OSZMIANA | Dworzec autobusowy, ul. Sowiecka | |
19:10 |
+11:22 | MIŃSK | dw. autobusowy Centralny, ul.Babrujska 6 | |
17:05 |
|
- - - - - - -
|
Dla pasażerów jadących do/z Oschmjany i Mińska przesiadka w Wilnie.
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+06:10 | KOWNO | parking przy CH Akropolis/kościół Karmelit., ul. Gedimino 1 | |
20:45 |
+07:30 | ALYTUS | Autobusu stotis/dw. autobusowy, Naujoji g. 17L | |
19:15 |
+08:50 | DRUSKIENNIKI | Autobusu stotis/dw. autobusowy, Gardino g. 1 | |
18:15 |
|
- - - - - - -
|
Dla pasażerów jadących do/z Alytus oraz Druskienniki przewidziana jest przesiadka w Kownie.
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+05:25 | KOWNO | parking przy CH Akropolis/kościół Karmelit., ul. Gedimino 1 | |
20:35 |
+06:20 | KIEJDANY | Autobusu stotis/dw. autobusowy, J.Basanaviciaus g. 93 | |
19:30 |
+09:45 | SIAULIAI | Autobusu stotis/dw. autobusowy, Tilžes g.109 | |
18:00 |
|
- - - - - - -
|
Dla pasażerów jadących do/z Kiejdan oraz Siauliai przewidziana jest przesiadka w Kownie.
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+06:25 | KOWNO | parking przy CH Akropolis/kościół Karmelit., ul. Gedimino 1 | |
21:05 |
+09:05 | KŁAJPEDA | Autobusu stotis/dw. autobusowy, Butku Juzes g. 9 | |
18:20 |
+09:40 | PALANGA | Autobusu stotis/dw. autobusowy, Klaipedos pl. 42 | |
17:45 |
|
- - - - - - -
|
Dla pasażerów jadących do/z Kłajpedy oraz Palangi przewidziana jest przesiadka w Kownie.
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
|
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd |