Pn Wt Śr Cz Pt So |
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
11:30 | RZESZÓW | ul. Grottgera, Dworzec PKP - przystanek Wagabunda |
11:33 | RZESZÓW | ul. Warszawska (Technikum Samochodowe) |
11:35 | MIŁOCIN K/RZESZOWA | krajowa 9 (za skrętem na Bratkowice) |
11:38 | ZACZERNIE | krajowa 9 (Karczma, fotoradar) |
11:40 | RUDNA MAŁA K/RZESZOWA | krajowa 9 (auto-złom) |
11:43 | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | krajowa 9 (Oś. Niwa, przed ekranami) |
11:52 | WIDEŁKA | krajowa 9 (przed wiaduktem) |
11:56 | KUPNO K/KOLBUSZOWEJ | krajowa 9 (Shell) |
12:00 | KOLBUSZOWA | krajowa 9 (szkoła) |
12:04 | KOLBUSZOWA | Wagabunda (obok dworca PKS) |
12:09 | CMOLAS | krajowa 9 |
12:12 | HADYKÓWKA | krajowa 9 (na górce) |
12:14 | KOMORÓW K/MAJDANU KRÓLEWSKIEGO | krajowa 9 (BP) |
12:16 | KOMORÓW K/MAJDANU KRÓLEWSKIEGO | krajowa 9 (kościół) |
12:20 | MAJDAN KRÓLEWSKI | Urząd Gminy |
12:26 | NOWA DĘBA | Dworzec PKS |
12:30 | TARNOWSKA WOLA K/ NOWEJ DĘBY | krajowa 9 (kościół) |
12:37 | JADACHY | Straż Pożarna |
12:39 | CHMIELÓW K/ NOWEJ DĘBY | kościół |
12:47 | TARNOBRZEG | ul. Mickiewicza (delikatesy FRAC) |
12:53 | TARNOBRZEG | ul. Wisłostrada (przed wiaduktem) |
12:56 | ŁĄŻEK K/ ŁONIOWA | krajowa 9 (za mostem) |
13:01 | ŁONIÓW | krajowa 9 (za rondem) |
13:03 | TRZEBIESŁAWICE K/ ŁONIOWA | krajowa 9 |
13:07 | SULISŁAWICE K/ ŁONIOWA | krajowa 9 (bar Jurand) |
13:09 | WÓLKA GIERASZOWSKA | krajowa 9 |
13:13 | KLIMONTÓW | krajowa 9 (Shell) |
13:23 | LIPNIK | krajowa 9 (I przystanek za skrzyżowaniem) |
13:28 | WŁOSTÓW K/ OPATOWA | krajowa 9 |
13:34 | OPATÓW | ul. Kilińskiego (Brama Warszawska parking) |
13:50 | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | ul. Sandomierska (drewniany kościół) |
13:59 | KUNÓW | ul. Starachowicka (za rondem) |
14:09 | MŁYNEK K/BRODÓW | krajowa 9 (fotoradar) |
14:11 | LUBIENIA K/BRODÓW | krajowa 9 (kościół) |
14:26 | IŁŻA | krajowa 9 |
14:49 | RADOM | ul. Słowackiego (I przystanek przed rondem rzeszowskim) |
14:58 | RADOM | ul. Warszawska (I przystanek za rondem warszawskim) |
15:46 | GŁUCHÓW K/GRÓJCA | krajowa 7 (koło Grójca 410 km) |
15:55 | TARCZYN | krajowa 7 |
15:58 | GRZĘDY K/TARCZYNA | krajowa 7 |
16:01 | MROKÓW K/TARCZYNA | krajowa 7 |
16:05 | WÓLKA KOSOWSKA | krajowa 7 (obok centrum chińskiego) |
16:10 | MAGDALENKA | krajowa 7 (za skrzyżowaniem Nadarzyn/Piaseczno) |
16:15 | JANKI K/RASZYNA | Al. Krakowska (za CH. Janki) |
16:18 | RASZYN | Al. Krakowska (kładka) |
16:31 | WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA | Okęcie |
16:52 | WARSZAWA | Centralna- Al. Jerozolimskie (parking UNIWERSUM) |
16:58 | WARSZAWA | Zachodnia- Przyst. Prywatnej Komunikacji (na drodze dojazdowej do PKS) |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
Brak kursu na/z Okęcie w każdy piątek: Rzeszów.Warszawa 11:30 Warszawa-Rzeszów: 15:00, 16:30, 18:00