|
PKS SZCZECIN | |
|
141304: Szczecin-Kielce | |
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd |
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
19:40 | SZCZECIN | Dworzec Autobusowy |
19:52 | SZCZECIN | Oś. Słoneczne |
20:01 | SZCZECIN | Płonia |
20:30 | PYRZYCE | Ul. Dworcowa |
20:50 | LIPIANY | Lipiany |
21:28 | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Ul. Myśliborska |
21:30 | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Dworzec Autobusowy |
22:00 | SKWIERZYNA | Dworzec Kolejowy |
23:00 | PNIEWY | P.DW |
23:30 | TARNOWO PODGÓRNE | Ul. Poznańska |
+00:10 | POZNAŃ | Dworzec Autobusowy |
+00:25 | SWARZĘDZ | Ul. Poznańska |
+01:05 | WRZEŚNIA | Dworzec Autobusowy |
+01:30 | SŁUPCA | P.DW |
+02:05 | KONIN | Dworzec Autobusowy |
+02:25 | TULISZKÓW | Ul. Powstańców Stycz. |
+02:45 | TUREK | Dworzec Autobusowy |
+03:15 | UNIEJÓW | Ul. Kilińskiego |
+03:31 | PODDEBICE | Pl. T. Kościuszki |
+04:00 | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | W.Pol/Połud |
+04:30 | ŁÓDŹ | Dworzec Kaliska |
+05:00 | TUSZYN | Jana Pawła II/Poprzeczna |
+05:30 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Dworzec Autobusowy |
+05:50 | SULEJÓW | Ul. Dworcowa |
+06:20 | ŻARNÓW | Ul. Piłsudskiego/Rynek |
+06:40 | KOŃSKIE | Dworzec Autobusowy |
+07:10 | MNIÓW | Mniów |
+07:30 | KIELCE | Dworzec Autobusowy |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|