Cz So Nd |
|
|
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
| |
09:15 | PRAGA | AN Zelivskeho, stan nr 1-3 | |
- |
10:00 | PRAGA | UAN Florenc, stan nr 7 | |
+17:00 |
12:50 | BRNO | UAN Zvonarka, stanowisko 40 | |
+13:20 |
13:50 | OŁOMUNIEC | UAN Olomouc, ul. Sladkowskiego 142/37 | |
+12:20 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
17:20 | KATOWICE | dworzec PKS, ul. P. Skargi, stan.8 | |
+09:30 |
18:30 | KRAKÓW | Dworzec MDA,ul.Bosacka 18 (górna płyta),stan.G9-G12 | |
+08:00 |
21:00 | RZESZÓW | dworzec PKS, ul. A. Grottgera 1 | |
+04:40 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+02:00 | LWÓW | dworzec autobusowy, ul. Stryjska 109 | |
+01:00 |
+05:30 | RÓWNE | Dworzec autobusowy, ul. Kiewska 40 | |
21:30 |
+08:00 | ŻYTOMIERZ | dworzec autobusowy, ul. Kijevska 93 | |
19:00 |
+10:00 | KIJÓW | dw. autobusowy KIJOW, ul. Petlury 32, peron 11 | |
17:00 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
|
Pn Cz Pt |