Wt |
Śr |
|
|
|
|
|
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
| |
|
|
08:30 | 08:30 | PRAGA | UAN Florenc, stan.5 | |
++08:40 | ++08:40 | ++08:40 |
11:30 | 11:30 | BRNO | UAN Zvonarka | |
++05:35 | ++05:35 | ++05:35 |
13:00 | 13:00 | OŁOMUNIEC | UAN Olomouc, ul. Sladkowskiego 142/37, stan.2 | |
++04:05 | ++04:05 | ++04:05 |
14:30 | 14:30 | OSTRAWA | UAN, ul. Witkowicka 3276/2, stan. 5 | |
++02:30 | ++02:30 | ++02:30 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
|
15:30 | 15:30 | KATOWICE | Dworzec PKS, ul. P. Skargi, stanowisko 8 | |
++01:00 | ++01:00 | ++01:00 |
17:30 | 17:30 | KRAKÓW | Dworzec MDA,ul.Bosacka 18 (górna płyta),stan.G9-G12 | |
+23:30 | +23:30 | +23:30 |
20:00 | 20:00 | RZESZÓW | Dworzec Autobusowy stanowisko M. | |
+20:25 | +20:25 | +20:25 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
|
+02:30 | +02:30 | LWÓW | Dworzec Autobusowy, ulica Stryjska 109 | |
- | +16:30 | +16:30 |
+05:30 | +05:30 | RÓWNE | Dworzec autobusowy, ul. Kiewska 40 | |
- | +13:15 | +13:15 |
+08:00 | +08:00 | ŻYTOMIERZ | dw.autobusowy ul.Kijewska 93 | |
- | +10:30 | +10:30 |
+10:00 | +10:00 | KIJÓW | dw. kolejowy - Vokzalnaja ploszczad 1 | |
- | +08:00 | +08:00 |
+10:50 | +10:50 | BORYSPOL | lotnisko | |
- | +05:30 | +05:30 |
+12:30 | +12:30 | PYRIATYN | Dworzec Autobusowy, ul. Czerwonoarmijska 154 | |
- | +04:00 | +04:00 |
+13:30 | +13:30 | ŁUBNIE | Dworzec Autobusowy, ul. Radianska 157 | |
- | +03:30 | +03:30 |
+15:30 | +15:30 | POŁTAWA | Dworzec Autobusowy nr 1, ul. Welykotyrniowska 7 | |
- | +01:30 | +01:30 |
+18:00 | +18:00 | CHARKÓW | Dworzec Autobusowy nr 1, ul. Gagarina 22 | |
- | 23:00 | 23:00 |
- | +21:00 | KRASNOHRAD | Dworzec Autobusowy ul. Poltawska 91 | |
- | - | 21:00 |
- | +23:00 | DNIEPR | Dworzec Autobusowy ul. Kurczatowa 10 | |
- | - | 19:00 |
- | ++01:00 | ZAPOROŻE | Dworzec Autobusowy ul. Lenina 20 | |
- | - | 17:00 |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Śr |
So |
|
|
|
Pn |
- |
- |
|
|
|
- |
- |
Nd |