Pt |
|
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
|
11:30 | CZERNIHÓW | Dw. Autobusowy, ul. Peremohy 3 |
+17:00 |
14:00 | KIJÓW | Dw. Autobusowy .Kijów., ul. S. Petlyru 32 |
+14:50 |
16:00 | ŻYTOMIERZ | Dw. Autobusowy, ul. Kyiwska 93 |
+12:40 |
19:00 | RÓWNE | Dw. Autobusowy, ul. Kyiwska 40 |
+09:30 |
20:30 | ŁUCK | Dw. Autobusowy, ul. Koniakina 39 |
+08:10 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
+03:00 | LUBLIN | Dw. Autobusowy, al. Tysiąclecia 6 |
+00:40 |
+05:35 | WARSZAWA | Dw. Autobusowy, Al.Jerozolimskie 144 |
22:00 |
+08:55 | TORUŃ | Dw. Autobusowy ARRIVA ul. Dąbrowskiego 8 |
18:30 |
+09:50 | BYDGOSZCZ | Dw. Autobusowy, ul. Jagiellońska 58 |
17:30 |
+11:55 | GDAŃSK | ul 3 Maja 16, przystanek miejski obok Dworca PKS |
15:20 |
+12:30 | GDYNIA | Dw. Autobusowy, plac Konstytucji 1 |
14:30 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
Nd |