Pt |
|
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
|
08:40 | ZŁOCIENIEC | ul. Czaplinecka 27, stacja paliw MOYA |
+18:00 |
09:50 | STARGARD SZCZECIŃSKI | Dworzec PKS |
+17:10 |
10:30 | SZCZECIN | PKS Plac Grodnicki |
+16:30 |
12:00 | GORZÓW WIELKOPOLSKI | PKP, ul. Dworcowa 1 |
+15:00 |
13:30 | ŚWIEBODZIN | Dworzec PKP |
+14:00 |
14:15 | ZIELONA GÓRA | PKS, ul. Dworcowa 27 |
+13:15 |
15:55 | LUBIN | Parking przy stacji Paliw Orlen |
+11:35 |
16:15 | LEGNICA | PKS, ul. Dworcowa 1 |
+11:15 |
17:30 | WROCŁAW | Tymczasowy Dworzec Autobusowy ul. Joannitów 13 |
+10:00 |
19:30 | OPOLE | PKS, ul. 1 Maja |
+08:00 |
21:00 | KATOWICE | PKS, ul. Piotra Skargi 4 |
+06:30 |
22:30 | KRAKÓW | Hotel Sheraton, ul. Powiśle 7 |
+05:00 |
23:30 | TARNÓW | PKS, Dworzec Autobusowy |
+04:00 |
+01:00 | RZESZÓW | PKS, Dworzec Autobusowy |
+02:30 |
+02:00 | JAROSŁAW | PKS, Dworzec Autobusowy |
+01:30 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
+07:00 | LWÓW | ul. Kużniewicza 2 |
20:30 |
+10:30 | RÓWNE | Dworzec Autobusowy, Kijowska 40 |
17:00 |
+14:00 | ŻYTOMIERZ | Dworzec Autobusowy, Kijewska 93 |
13:30 |
+16:00 | KIJÓW | Dworzec Autobusowy, Danchna Perenohy 142 |
11:30 |
+16:30 | KIJÓW | Dworzec autobusowy, S.Petliury 32 st 36-37 |
11:00 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
Nd |