Pn Wt Śr Cz Pt So Nd |
|
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
|
06:35 | CHARKÓW | Dworzec Autobusowy, PR. Gagarina 22 |
+14:45 |
08:45 | POŁTAWA | Dworzec Autobusowy, ul. Welikotirniwska 7 |
+12:35 |
13:45 | KIJÓW | Dworzec Autobusowy, Prospekt Nauki 1/2 |
+07:35 |
14:00 | KIJÓW | Dworzec Autobusowy, ul. NabiereĹźno- Peczerska droga 10a |
+07:20 |
16:10 | ŻYTOMIERZ | ul. Kijowska 93 |
+05:10 |
19:00 | RÓWNE | ul. Kijowska 40 |
+02:20 |
20:10 | ŁUCK | ul. Koniakina 39 |
+01:10 |
20:50 | WŁODZIMIERZ | Dworzec Autobusowy ul. D.Galiczkogo 14 |
+00:30 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
23:55 | LUBLIN | Dworzec autobusowy ul. Al. Tysiąlecia 6 |
19:25 |
+02:30 | WARSZAWA | Dworzec Autobusowy, Al. Jerozolimskie 144 |
16:50 |
+07:05 | POZNAŃ | Dworzec Autobusowy, ul. Matyi 2 |
12:15 |
+11:05 | SZCZECIN | Plac Grodnicki 1 |
08:15 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd |