Wt Pt |
|
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
|
06:30 | SZCZECIN | Dworzec Autobusowy Pl. Grodnicki 1 |
+13:10 |
10:30 | POZNAŃ | Dworzec Autobusowy ul. Matyi 2 |
+09:30 |
12:00 | LESZNO | Dworzec Autobusowy ul. Towarowa 1 |
+08:00 |
14:00 | WROCŁAW | Dworzec Autobusowy ul. Sucha 1/11 |
+06:30 |
15:30 | OPOLE | Dworzec Autobusowy ul. 1 Maja 4 |
+05:00 |
17:30 | KATOWICE | Dworzec Autobusowy ul. P. Skargi 6 |
+03:00 |
19:00 | KRAKÓW | Dworzec Autobusowy ul. Bosacka 18 |
+01:30 |
20:30 | TARNÓW | Dworzec Autobusowy ul. Dworcowa 1 |
+00:00 |
22:00 | RZESZÓW | Dworzec Autobusowy ul. Grottgera 1 |
22:30 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
+03:40 | LWÓW | Dworzec Autobusowy Pl. Dworcowa 1 |
18:00 |
+06:50 | TARNOPOL | Dworzec Autobusowy ul. Żywowa 7 |
14:40 |
+08:00 | PODWOŁOCZYSKA | Dworzec Autobusowy ul. Tarnopolska 15a |
13:30 |
+08:15 | WOŁOCZYSKA | Dworzec Autobusowy ul. Niezależności 30 |
13:10 |
+09:30 | CHMIELNICKI | Dworzec Autobusowy ul. Winnicke szose 23 |
11:50 |
+11:30 | WINNICA | Dworzec Autobusowy ul. Kijowska 8 |
09:45 |
+14:00 | HUMAŃ | Dworzec Autobusowy ul. Kijowska 11/57 |
07:30 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
Wt Nd |