Pt |
|
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
|
16:00 | LIBEREC | Dworzec autobusowy, ul. Waniurowa 885, st. 4 | |
17:00 | MLADA BOLESŁAW | Dworzec autobusowy, ul. W.Klementa 1439/11, st.1 | |
18:30 | PRAGA | UAN Florenc, st. 8 | |
21:00 | BRNO | UAN Zvonarka, dworzec autobusowy, stanowisko 16 | |
23:30 | OSTRAWA | D1, stacja benzynowa SHELL | |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
+00:55 | KATOWICE | Dworzec PKS, ul. P. Skargi, stanowisko 8 | |
+02:15 | KRAKÓW | Dworzec autobusowy MDA stan. G9-G12 | |
+04:15 | RZESZÓW | dworzec autobusowy, ul. Grottgera 1, stanowisko M | |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
+08:50 | LWÓW | Dworzec kolejowy, ul. Dwirceva 1 | |
+09:30 | LWÓW | Dworzec autobusowy, ul. Stryjska 109 | |
+10:00 | STRYJ | Dworzec autobusowy, ul. Vokzalna 7 | |
+11:00 | DOLINA | Dworzec autobusowy, ul. Szevczenka 1 | |
+11:45 | KALUSZ | Dworzec autobusowy, ul. Privikzalna 15 | |
+12:45 | IWANO-FRANKOWSK | Dworzec autobusowy, ul. Pasiczna | |
+13:15 | NADWÓRNA | Dworzec autobusowy, ul. Vokzalna 2 | |
+15:00 | DELATYN | Dworzec autobusowy, ul. 16 lipca | |
+17:00 | RACHÓW | Dworzec autobusowy, ul. Privokzalna 11 | |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|