Pn Wt Śr Cz Pt So Nd |
|
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
|
07:00 | GDAŃSK | DW. PKS, ul.3-maja 12 |
+06:50 |
08:55 | GRUDZIĄDZ | DW. PKP, ul. Dworcowa 42 |
+05:05 |
10:05 | TORUŃ | DW PKS ul. Dąbrowskiego 8/24 stanowisko 12 |
+03:55 |
11:10 | WŁOCŁAWEK | DW. PKS, ul. Stefana Okrzei 69 |
+02:50 |
12:10 | KUTNO | ul. Jana Pawła II 2B |
+01:55 |
13:30 | ŁÓDŹ | Kaliska coach station Al. Włókniarzy 227 |
+00:50 |
14:25 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | DW. PKS, ul. Polskiej Organizaji Wojskowej 12 |
23:55 |
16:05 | KIELCE | DW. PKS, ul. Czarnowska 12, stanowisko 18,19 |
22:15 |
18:05 | OPATÓW | DW. PKS, ul. 1 Maja 5 |
21:10 |
18:50 | SANDOMIERZ | ul. Mickiewicza (ul. Zawichojska)(Brama Opatowska)/01 |
20:30 |
19:50 | STALOWA WOLA | DW. PKS, ul. Gen. Leopolda Okulickiego 13 |
19:40 |
20:15 | NISKO | Pl. Wolności, przystanek nr 05 |
19:10 |
21:30 | JAROSŁAW | Plac Więźniów Oświęcimia 1 |
17:55 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
+02:25 | LWÓW | DW. PKS-8, pl. Dworcowa 1 |
15:00 |
+02:55 | LWÓW | DW. PKS, ul. Stryiska 109 |
14:20 |
+04:05 | ZŁOCZÓW | DW. PKS, ul. Brodywska 2B |
12:55 |
+05:15 | TARNOPOL | DW. PKS, ul. A. Ziwowa 7 |
11:50 |
+06:05 | PODWOŁOCZYSKA | DW. PKS, ul. Ternopilska 15a |
10:45 |
+06:20 | WOŁOCZYSKA | DW. PKS, ul. Nezalezhnosti 30 |
10:30 |
+07:45 | CHMIELNICKI | DW. PKS, Winnickoe szose 23 |
09:15 |
+08:40 | LATYCZÓW | DW. PKS, ul. Sawitskoho 1 |
08:05 |
+09:45 | WINNICA | DW. PKS 2, Chmielnicke szose 107 |
06:50 |
+10:05 | WINNICA | DW. PKS 1, ul. Kijwska 8 |
06:30 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd |