Pn Wt Śr Cz Pt So Nd |
|
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
|
08:00 | ŁÓDŹ | Dworzec Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205 |
+08:45 |
08:45 | GŁOWNO | ul. Łódzka 8 |
+08:15 |
09:15 | ŁOWICZ | ul. Poznańska 112 |
+07:45 |
10:00 | SOCHACZEW | ul. Warszawaska 2 |
+07:15 |
10:30 | BRAMKI | ul. Lódzka 40 |
+06:50 |
11:00 | BLONIE | ul. Powstańców 24 |
+06:35 |
12:00 | WARSZAWA | Al. Jerozolimskie 144 |
+06:00 |
13:05 | GRÓJEC | ul. Laskowa 26 |
+04:20 |
14:15 | RADOM | ul. Władysława Beliny-Prażmowskiego 12 |
+03:15 |
15:40 | PUŁAWY | ul. Lubelska 9 |
+02:05 |
16:50 | LUBLIN | Al. Tysiąclecia 6 |
+01:15 |
18:20 | CHEŁM | ul. Lubelska 216 |
+00:05 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
+00:15 | ŁUCK | ul. Knojakina 39 |
19:00 |
+01:35 | RÓWNE | ul. Kijowska 40 |
17:00 |
+02:40 | NIECIESZYN | ul. Rynkowa 2 |
15:30 |
+03:05 | SŁAWUTA | ul. Szewczenka 13 |
15:00 |
+03:35 | SZEPIETÓWKA | ul. Starokonstantinowskie szosa 42 |
14:15 |
+04:25 | STAROKONSTANTYNÓW | ul. Ksiecia Ostroga 2 |
13:20 |
+05:10 | CHMIELNICKI | ul. Winnicka szosa 23 |
12:30 |
+05:50 | JARMOLIŃCE | ul. Czapajewa 35 |
11:30 |
+06:30 | DUNAJOWCE | ul. Szewczenka 109 |
10:40 |
+07:00 | KAMIENIEC PODOLSKI | ul. Ksiazat Koviatowczy 19 |
10:00 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd |