Pt |
|
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
|
18:00 | RYBNIK | Dworzec autobusowy przy ul. Budowlanych 6, stanowisko nr 5 |
+09:40 |
18:20 | ŻORY | Dworzec autobusowy przy ul. Męczenników Oświęcimskich |
+09:20 |
19:05 | KATOWICE | Dworzec autobusowy PKS ul. Piotra Skargi, stanowisko nr 5 |
+08:35 |
19:35 | GLIWICE | ul. Wrocławska przy Placu Krakowskim |
+08:05 |
20:45 | OPOLE | Dworzec autobusowy PKS ul. 1 Maja 4, stanowisko nr 9 |
+06:55 |
22:25 | WROCŁAW | ul. Joannitów, przystanek Dawida |
+05:30 |
+05:10 | MIĘDZYZDROJE | Przystanek autobusowy ul. Niepodległości (muzeum) |
21:30 |
+05:25 | WISEŁKA | Przystanek autobusowy przy drodze nr 102 ul. Nowowiejska |
21:15 |
+05:35 | MIĘDZYWODZIE | Przystanek autobusowy przy drodze nr 102 ul. Armii Krajowej |
21:05 |
+05:45 | DZIWNÓW | Dziwnów-Przystanek autobusowy przy drodze nr 102 ul. Wybrzeże Kościuszkowskie-pomnik |
20:55 |
+05:50 | DZIWNÓWEK | Przystanek autobusowy przy drodze nr 102 ul. Kamieńska |
20:45 |
+06:10 | ŁUKĘCIN | Przystanek autobusowy przy drodze nr 102 |
20:25 |
+06:20 | POBIEROWO | Przystanek autobusowy ul. Jana z Kolna |
20:15 |
+06:30 | PUSTKOWO | Przystanek autobusowy przy drodze nr 102, ul. Kamieńska |
20:05 |
+06:40 | TRZĘSACZ | Przystanek autobusowy przy drodze nr 102, ul. Kamieńska |
19:55 |
+06:45 | REWAL | Przystanek autobusowy ul. Westerplatte |
19:45 |
+06:55 | NIECHORZE | Przystanek autobusowy ul. Kolejowa |
19:35 |
+07:10 | POGORZELICA | Przystanek autobusowy ul. Wojska Polskiego |
19:20 |
+07:30 | TRZEBIATÓW | Dworzec autobusowy ul. Półwiejska |
19:00 |
+07:45 | MRZEŻYNO | Przystanek autobusowy ul. Kołobrzeska |
18:45 |
+07:55 | DŹWIRZYNO | Przystanek autobusowy ul. Wyzwolenia |
18:35 |
+08:10 | KOŁOBRZEG | Aleja Kolejowa, stanowisko nr 5 |
18:20 |
+08:30 | USTRONIE MORSKIE | Dworzec autobusowy ul. Bolesława Chrobrego |
18:00 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
So |