So |
|
Śr So |
|
Pn Śr So |
|
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
|
17:00 | WARSZAWA | Dw. PKS Zachodnia, ul. Al. Jerozolimskie 144 |
+06:30 |
18:30 | RADOM | Dw. aut. PKS, ul.Prazmowskiego |
+04:50 |
20:10 | LUBLIN | Dw. aut. PKS, ul. Tysiaclecia |
+03:10 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
+01:30 | KOWEL | Dw. autobusowy |
23:50 |
+02:40 | ŁUCK | Dw. autobusowy |
22:40 |
+03:50 | RÓWNE | Dw. autobusowy, ul. Kijevska,40 |
21:30 |
+06:20 | ŻYTOMIERZ | Dw. autobusowy, ul. Kijevska,93 |
19:00 |
+08:10 | KIJÓW | Dw.autobusowy, peron 11,pzy centralnym dw kolejowym. Ul. Petlury, 32 |
17:00 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
Pt |
|
Wt Pt |
|
Wt Pt Nd |