Пн |
Вт |
Ср |
Чт |
Пт |
Сб |
Вс |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
| |
|
|
|
|
|
|
14:30 | 14:30 | 14:30 | 14:30 | 14:30 | 14:30 | 14:30 | GDANSK | dworzec PKS, ul. 3 Maja, st.11 | |
+13:00 | +13:00 | +13:00 | +13:00 | +13:00 | +13:00 | +13:00 |
15:25 | 15:25 | 15:25 | 15:25 | 15:25 | 15:25 | 15:25 | GDYNIA | dworzec PKS, st. przy poczcie | |
+12:15 | +12:15 | +12:15 | +12:15 | +12:15 | +12:15 | +12:15 |
16:10 | 16:10 | 16:10 | 16:10 | 16:10 | 16:10 | 16:10 | WEJHEROWO | przystanek MZK przy C.H. KASZUBY | |
+11:25 | +11:25 | +11:25 | +11:25 | +11:25 | +11:25 | +11:25 |
16:40 | 16:40 | 16:40 | 16:40 | 16:40 | 16:40 | 16:40 | LEBORK | dworzec PKP | |
+10:45 | +10:45 | +10:45 | +10:45 | +10:45 | +10:45 | +10:45 |
17:35 | 17:35 | 17:35 | 17:35 | 17:35 | 17:35 | 17:35 | SLUPSK | dworzec PKS, stan.18 | |
+09:50 | +09:50 | +09:50 | +09:50 | +09:50 | +09:50 | +09:50 |
17:55 | 17:55 | 17:55 | 17:55 | 17:55 | 17:55 | 17:55 | SLAWNO | stacja paliw OKTAN, ul. Gdańska | |
+09:25 | +09:25 | +09:25 | +09:25 | +09:25 | +09:25 | +09:25 |
18:55 | 18:55 | 18:55 | 18:55 | 18:55 | 18:55 | 18:55 | KOSHALIN | dworzec PKS, stanowisko 3 | |
+08:45 | +08:45 | +08:45 | +08:45 | +08:45 | +08:45 | +08:45 |
20:15 | 20:15 | 20:15 | 20:15 | 20:15 | 20:15 | 20:15 | NOWOGARD | stacja Orlen, ul. 3-go Maja 27 | |
+07:30 | +07:30 | +07:30 | +07:30 | +07:30 | +07:30 | +07:30 |
21:00 | 21:00 | 21:00 | 21:00 | 21:00 | 21:00 | 21:00 | SZCZECIN | dworzec autobusowy, Plac Grodnicki 1, st. 1A | |
+07:15 | +07:15 | +07:15 | +07:15 | +07:15 | +07:15 | +07:15 |
|
|
|
|
|
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
+04:00 | +04:00 | +04:00 | +04:00 | +04:00 | +04:00 | +04:00 | HANNOVER | Rundestrasse 12 | |
23:55 | 23:55 | 23:55 | 23:55 | 23:55 | 23:55 | 23:55 |
+05:30 | +05:30 | +05:30 | +05:30 | +05:30 | +05:30 | +05:30 | OSNABRUCK | Hbf - Eisenbahnstrasse | |
23:00 | 23:00 | 23:00 | 23:00 | 23:00 | 23:00 | 23:00 |
+06:30 | +06:30 | +06:30 | +06:30 | +06:30 | +06:30 | +06:30 | MUNSTER | Fernreisebusse `Hafenstraße` Parkplatz Hafenstraße/Frie-Vendt-Straße | |
21:50 | 21:50 | 21:50 | 21:50 | 21:50 | 21:50 | 21:50 |
|
|
|
|
|
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
+08:30 | +08:30 | +08:30 | +08:30 | +08:30 | +08:30 | +08:30 | BOCHUM | Wittener Straße pod wiaduktem kolejowym obok poczty | |
20:25 | 20:25 | 20:25 | 20:25 | 20:25 | 20:25 | 20:25 |
+09:00 | +09:00 | +09:00 | +09:00 | +09:00 | +09:00 | +09:00 | ESSEN | Hbf - Südseite, Freiheit | |
19:55 | 19:55 | 19:55 | 19:55 | 19:55 | 19:55 | 19:55 |
+09:30 | +09:30 | +09:30 | +09:30 | +09:30 | +09:30 | +09:30 | DUISBURG | Hbf - Otto -Keller-Str Ost Ausgang | |
19:25 | 19:25 | 19:25 | 19:25 | 19:25 | 19:25 | 19:25 |
+10:00 | +10:00 | +10:00 | +10:00 | +10:00 | +10:00 | +10:00 | KREFELD | Hbf Südseite | |
18:50 | 18:50 | 18:50 | 18:50 | 18:50 | 18:50 | 18:50 |
+11:30 | +11:30 | +11:30 | +11:30 | +11:30 | +11:30 | +11:30 | AACHEN | Wilmersdorfer Strasse | |
17:15 | 17:15 | 17:15 | 17:15 | 17:15 | 17:15 | 17:15 |
|
|
|
|
|
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Пн |
Вт |
Ср |
Чт |
Пт |
Сб |
Вс |