Pn Wt Cz Pt So |
|
|
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
| |
08:30 | PRAGA | Dworzec Autobusowy Florence | |
+07:40 |
09:35 | MLADA BOLESŁAW | Dworzec Autobusowy | |
+06:40 |
10:40 | LIBEREC | Dworzec Autobusowy | |
+05:40 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
12:20 | JELENIA GÓRA | Dworzec PKS ul. Obrońców Pokoju 1B | |
+04:10 |
14:45 | WROCŁAW | Tymczasowy Dworzec Autobusowy ul. Joannitów 13 | |
+02:35 |
17:50 | KATOWICE | Dworzec PKS ul. P.Skargi | |
23:20 |
19:25 | KRAKÓW | RDA - górna płyta stanowiska G9-G12 | |
21:45 |
22:10 | RZESZÓW | Dworzec PKS ul. Grottgera | |
18:45 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+04:40 | LWÓW | Stryjski dworzec autobusowy ul Stryjska 109 | |
14:25 |
+06:10 | ZŁOCZÓW | Dworzec Autobusowy ul. Brodiwska 2 | |
13:00 |
+07:10 | TARNOPOL | Dworzec Autobusowy ul Żiwowa 7 | |
11:50 |
+07:40 | TREMBOWLA | Dworzec Autobusowy ul. Ks. Wasylka 75 | |
11:14 |
+08:25 | CZORTKÓW | Dworzec Autobusowy ul. Kopicińska 22 | |
10:32 |
+09:25 | KAMIENIEC PODOLSKI | Dworzec Autobusowy ul.Książąt Koriatowiczow | |
09:00 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
|
Wt Śr Cz So Nd |