Pn Wt Śr Cz Pt So Nd |
|
|
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
| |
18:00 | CZERNIOWCE | Dw. Autobusowy, ul. Główna 219 | |
+14:30 |
20:00 | KOLOMYJA | Dw. Autobusowy, ul. Antonenka - Dawidowicza 15 | |
+12:45 |
21:20 | IWANO-FRANKOWSK | Dw. Autobusowy 2, ul. Gorbachevskogo 14 | |
+11:35 |
22:10 | KALUSZ | Dw. Autobusowy, ul. Pryvokzalna 15 | |
+10:35 |
23:05 | DOLINA | Dw. Autobusowy, ul. Pryvokzalna 1 | |
+09:35 |
+01:15 | LWÓW | Dw. Autobusowy, ul. Stryjska 109 | |
+07:30 |
+01:50 | LWÓW | Dw. Autobusowy, ul. Dvirtseva 1 | |
+06:50 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
+06:10 | LUBLIN | Dw. PKS st 0, al. Tysiąclecia | |
+00:30 |
+09:00 | WARSZAWA | Dw. PKS 'Zachodni' Al. Jerozolimskie 144 (st. 10 lub 11) | |
21:50 |
+11:10 | ŁÓDŹ | Łódź Kaliska - Dw. PKP, ul. Karolewska 55 (przed wejściem gł.) | |
19:30 |
+14:10 | POZNAŃ | NOWY dw. autobusowy, ul. S. Matyi 2, stan. 13 do 19 | |
16:30 |
+16:20 | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Dw. PKS, ul. Dworcowa 10 | |
15:00 |
+18:00 | SZCZECIN | Dw. PKS, pl. Grodnicki 1 | |
13:30 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
|
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd |