|
SAN-BUS | |
|
UG: Kraków - Ustrzyki Górne 08:30 | |
- |
Mo |
|
Mo Tu We Th Fr Sa Su |
- |
|
|
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
|
08:30 | 08:30 | CRACOW | Kraków, MDA ul. Bosacka 18 | |
08:50 | 08:50 | CRACOW | Kraków, Prokocim Szpital ul. Wielicka | |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
11:00 | 11:00 | JASLO | Jasło, ul. 17-ego stycznia | |
11:20 | 11:20 | KROSNO | Kronso, DA ul. Naftowa | |
11:35 | 11:35 | MIEJSCE PIASTOWE | Miejsce Piastowe | |
11:45 | 11:45 | RYMANOW | Rymanów, ul. Rynek | |
11:50 | 11:50 | BESKO | Besko | |
11:55 | 11:55 | ZARSZYN | Zarszyn, PKP | |
12:12 | 12:12 | SANOK | Sanok, Staszica, skrz. Poprzeczna | |
12:18 | 12:18 | SANOK | Sanok, Lipińskiego, Autosan | |
12:23 | 12:23 | ZAGORZ | Zagórz, osiedle | |
12:25 | 12:25 | ZAGORZ | Zagórz, D.K.P.O.W.Z. | |
12:35 | 12:35 | LESKO | Lesko, ul. Piłsudskiego 48 | |
12:38 | 12:38 | LESKO | Lesko, Miasto/osiedle | |
12:40 | 12:40 | GLINNE | Glinne | |
12:45 | 12:45 | UHERCE MINERALNE | Uherce Mineralne | |
13:00 | 13:00 | BOBRKA | Bóbrka, k/Soliny, Szkoła | |
13:03 | 13:03 | SOLINA | Solina, Most | |
13:05 | 13:05 | SOLINA | Solina, Osiedle | |
13:14 | 13:14 | POLANCZYK | Polańczyk, skrzyżowanie | |
13:15 | 13:15 | POLANCZYK | Polańczyk, ul. Zdrojowa | |
13:30 | - | WOLKOWYJA | Wołkowyja | |
13:35 | - | BUKOWIEC | Bukowiec, Leśniczówka | |
13:55 | - | CISNA | Cisna | |
14:10 | - | KALNICA | Kalnica | |
14:15 | - | SMEREK | Smerek | |
14:18 | - | WETLINA | Wetlina, Stare Sioło | |
14:20 | - | WETLINA | Wetlina | |
14:30 | - | BRZEGI GORNE | Brzegi Górne, Przełęcz Wyżyna | |
14:35 | - | BRZEGI GORNE | Brzegi Górne I | |
14:38 | - | BRZEGI GORNE | Brzegi Górne II | |
14:45 | - | USTRZYKI GORNE | Ustrzyki Górne, Skrzyż. | |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
|
Departures cancelled: 2015-04-06
|
|
SAN-BUS | |
|
UG: Kraków - Ustrzyki Górne 13:40 | |
- |
Mo Tu We Th Fr Sa Su |
|
Mo Tu We Th Fr Sa Su |
- |
|
|
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
|
13:40 | 13:40 | CRACOW | Kraków, MDA ul. Bosacka 18 | |
14:00 | 14:00 | CRACOW | Kraków, Prokocim Szpital ul. Wielicka | |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
16:10 | 16:10 | JASLO | Jasło, ul. 17-ego stycznia | |
16:30 | 16:30 | KROSNO | Kronso, DA ul. Naftowa | |
16:45 | 16:45 | MIEJSCE PIASTOWE | Miejsce Piastowe | |
16:55 | 16:55 | RYMANOW | Rymanów, ul. Rynek | |
17:00 | 17:00 | BESKO | Besko | |
17:05 | 17:05 | ZARSZYN | Zarszyn, PKP | |
17:22 | 17:22 | SANOK | Sanok, Staszica, skrz. Poprzeczna | |
17:28 | 17:28 | SANOK | Sanok, Lipińskiego, Autosan | |
17:33 | 17:33 | ZAGORZ | Zagórz, osiedle | |
17:35 | 17:35 | ZAGORZ | Zagórz, D.K.P.O.W.Z. | |
17:45 | 17:45 | LESKO | Lesko, ul. Piłsudskiego 48 | |
17:48 | 17:48 | LESKO | Lesko, Miasto/osiedle | |
17:50 | 17:50 | GLINNE | Glinne | |
17:55 | 17:55 | UHERCE MINERALNE | Uherce Mineralne | |
18:10 | 18:10 | BOBRKA | Bóbrka, k/Soliny, Szkoła | |
18:13 | 18:13 | SOLINA | Solina, Most | |
18:15 | 18:15 | SOLINA | Solina, Osiedle | |
18:24 | 18:24 | POLANCZYK | Polańczyk, skrzyżowanie | |
18:25 | 18:25 | POLANCZYK | Polańczyk, ul. Zdrojowa | |
18:40 | - | WOLKOWYJA | Wołkowyja | |
18:45 | - | BUKOWIEC | Bukowiec, Leśniczówka | |
19:05 | - | CISNA | Cisna | |
19:20 | - | KALNICA | Kalnica | |
19:25 | - | SMEREK | Smerek | |
19:28 | - | WETLINA | Wetlina, Stare Sioło | |
19:30 | - | WETLINA | Wetlina | |
19:40 | - | BRZEGI GORNE | Brzegi Górne, Przełęcz Wyżyna | |
19:45 | - | BRZEGI GORNE | Brzegi Górne I | |
19:48 | - | BRZEGI GORNE | Brzegi Górne II | |
19:55 | - | USTRZYKI GORNE | Ustrzyki Górne, Skrzyż. | |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
|
Departures cancelled: 2015-04-05
|
|
SAN-BUS | |
|
UG: Ustrzyki Górne - Kraków 07:50 | |
- |
Mo Tu We Th Fr Sa Su |
|
Mo Tu We Th Fr Sa Su |
- |
|
|
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
|
07:50 | - | USTRZYKI GORNE | Ustrzyki Górne, Skrzyż. | |
07:57 | - | BRZEGI GORNE | Brzegi Górne, II | |
08:00 | - | BRZEGI GORNE | Brzegi Górne, I | |
08:05 | - | BRZEGI GORNE | Brzegi Górne, Przełęcz Wyżyna | |
08:15 | - | WETLINA | Wetlina | |
08:17 | - | WETLINA | Wetlina, Stare Sioło | |
08:20 | - | SMEREK | Smerek | |
08:25 | - | KALNICA | Kalnica | |
08:40 | - | CISNA | Cisna | |
09:00 | - | BUKOWIEC | Bukowiec, Leśniczówka | |
09:05 | - | WOLKOWYJA | Wołkowyja | |
09:20 | 09:20 | POLANCZYK | Polańczyk, ul. Zdrojowa | |
09:21 | 09:21 | POLANCZYK | Polańczyk, skrzyżowanie | |
09:30 | 09:30 | SOLINA | Solina, Osiedle | |
09:32 | 09:32 | SOLINA | Solina, Most | |
09:35 | 09:35 | BOBRKA | Bóbrka, k/Soliny, Szkoła | |
09:50 | 09:50 | UHERCE MINERALNE | Uherce Mineralne | |
09:55 | 09:55 | GLINNE | Glinne | |
09:57 | 09:57 | LESKO | Lesko, Miasto/Osiedle | |
10:00 | 10:00 | LESKO | Lesko, ul. Piłsudskiego 48 | |
10:10 | 10:10 | ZAGORZ | Zagórz, D.K.P.O.W.Z. | |
10:12 | 10:12 | ZAGORZ | Zagórz, osiedle | |
10:17 | 10:17 | SANOK | Sanok, Lipińskiego, Autosan | |
10:20 | 10:20 | SANOK | Sanok, ul. Dworcowa | |
10:40 | 10:40 | ZARSZYN | Zarszyn, PKP | |
10:45 | 10:45 | BESKO | Besko | |
10:50 | 10:50 | RYMANOW | Rymanów, ul. Rynek | |
11:00 | 11:00 | MIEJSCE PIASTOWE | Miejsce Piastowe | |
11:15 | 11:15 | KROSNO | Krosno, DA ul. Naftowa | |
11:35 | 11:35 | JASLO | Jasło, ul. 17-ego stycznia | |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
13:45 | 13:45 | CRACOW | Kraków, Prokocim Szpital ul. Wielicka | |
14:05 | 14:05 | CRACOW | Kraków, MDA ul. Bosacka 18 | |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
|
Departures cancelled: 2015-04-05
|
|
SAN-BUS | |
|
UG: Ustrzyki Górne - Kraków 14:50 | |
- |
Su |
|
- |
Mo Tu We Th Fr |
|
Mo Tu We Th Fr Sa Su |
- |
|
|
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
|
14:50 | - | USTRZYKI GORNE | Ustrzyki Górne, Skrzyż. | |
14:57 | - | BRZEGI GORNE | Brzegi Górne, II | |
15:00 | - | BRZEGI GORNE | Brzegi Górne, I | |
15:05 | - | BRZEGI GORNE | Brzegi Górne, Przełęcz Wyżyna | |
15:15 | - | WETLINA | Wetlina | |
15:17 | - | WETLINA | Wetlina, Stare Sioło | |
15:20 | - | SMEREK | Smerek | |
15:25 | - | KALNICA | Kalnica | |
15:40 | - | CISNA | Cisna | |
16:00 | - | BUKOWIEC | Bukowiec, Leśniczówka | |
16:05 | - | WOLKOWYJA | Wołkowyja | |
16:20 | 16:20 | POLANCZYK | Polańczyk, ul. Zdrojowa | |
16:21 | 16:21 | POLANCZYK | Polańczyk, skrzyżowanie | |
16:30 | 16:30 | SOLINA | Solina, Osiedle | |
16:32 | 16:32 | SOLINA | Solina, Most | |
16:35 | 16:35 | BOBRKA | Bóbrka, k/Soliny, Szkoła | |
16:50 | 16:50 | UHERCE MINERALNE | Uherce Mineralne | |
16:55 | 16:55 | GLINNE | Glinne | |
16:57 | 16:57 | LESKO | Lesko, Miasto/Osiedle | |
17:00 | 17:00 | LESKO | Lesko, ul. Piłsudskiego 48 | |
17:10 | 17:10 | ZAGORZ | Zagórz, D.K.P.O.W.Z. | |
17:12 | 17:12 | ZAGORZ | Zagórz, osiedle | |
17:17 | 17:17 | SANOK | Sanok, Lipińskiego, Autosan | |
17:20 | 17:20 | SANOK | Sanok, ul. Dworcowa | |
17:40 | 17:40 | ZARSZYN | Zarszyn, PKP | |
17:45 | 17:45 | BESKO | Besko | |
17:50 | 17:50 | RYMANOW | Rymanów, ul. Rynek | |
18:00 | 18:00 | MIEJSCE PIASTOWE | Miejsce Piastowe | |
18:15 | 18:15 | KROSNO | Krosno, DA ul. Naftowa | |
18:35 | 18:35 | JASLO | Jasło, ul. 17-ego stycznia | |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
20:45 | 20:45 | CRACOW | Kraków, Prokocim Szpital ul. Wielicka | |
21:05 | 21:05 | CRACOW | Kraków, MDA ul. Bosacka 18 | |
|
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
|
|