|
SAN-BUS | |
|
UD: Ustrzyki Dolne - Kraków 04:25 | |
Mo Tu We Th Fr Sa Su |
|
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
|
04:25 | USTRZYKI DOLNE | Ustrzyki Dolne, ul. Dworcowa | |
04:28 | USTRZYKI DOLNE | Ustrzyki Dolne, przedmieście/rynek | |
04:33 | USTJANOWA GORNA | Ustjanowa | |
04:38 | STEFKOWA | Stefkowa | |
04:44 | OLSZANICA | Olszanica | |
04:50 | UHERCE MINERALNE | Uherce Mineralne | |
04:55 | GLINNE | Glinne | |
04:57 | LESKO | Lesko, miasto/osiedle | |
05:00 | LESKO | Lesko, ul. Piłsudskiego 48 | |
05:10 | ZAGORZ | Zagórz, D.K.P.O.W.Z. | |
05:12 | ZAGORZ | Zagórz, osiedle | |
05:17 | SANOK | Sanok, Lipińskiego, Autosan | |
05:20 | SANOK | Sanok, ul. Dworcowa | |
05:40 | ZARSZYN | Zarszyn, PKP | |
05:45 | BESKO | Besko | |
05:50 | RYMANOW | Rymanów, ul. Rynek | |
06:00 | MIEJSCE PIASTOWE | Miejsce Piastowe | |
06:15 | KROSNO | Krosno, D.A. ul. Naftowa | |
06:35 | JASLO | Jasło, ul. 17-ego stycznia | |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
08:45 | CRACOW | Kraków, Prokocim Szpital ul. Wielicka | |
09:05 | CRACOW | Kraków, MDA ul. Bosacka 18 | |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
Departures cancelled: 2015-04-05, 2015-04-06
|
|
SAN-BUS | |
|
UD: Ustrzyki Dolne - Kraków 06:25 | |
Mo Tu We Th Fr Sa Su |
|
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
|
06:25 | USTRZYKI DOLNE | Ustrzyki Dolne, ul. Dworcowa | |
06:28 | USTRZYKI DOLNE | Ustrzyki Dolne, przedmieście/rynek | |
06:33 | USTJANOWA GORNA | Ustjanowa | |
06:38 | STEFKOWA | Stefkowa | |
06:44 | OLSZANICA | Olszanica | |
06:50 | UHERCE MINERALNE | Uherce Mineralne | |
06:55 | GLINNE | Glinne | |
06:57 | LESKO | Lesko, miasto/osiedle | |
07:00 | LESKO | Lesko, ul. Piłsudskiego 48 | |
07:10 | ZAGORZ | Zagórz, D.K.P.O.W.Z. | |
07:12 | ZAGORZ | Zagórz, osiedle | |
07:17 | SANOK | Sanok, Lipińskiego, Autosan | |
07:20 | SANOK | Sanok, ul. Dworcowa | |
07:40 | ZARSZYN | Zarszyn, PKP | |
07:45 | BESKO | Besko | |
07:50 | RYMANOW | Rymanów, ul. Rynek | |
08:00 | MIEJSCE PIASTOWE | Miejsce Piastowe | |
08:15 | KROSNO | Krosno, D.A. ul. Naftowa | |
08:35 | JASLO | Jasło, ul. 17-ego stycznia | |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
10:45 | CRACOW | Kraków, Prokocim Szpital ul. Wielicka | |
11:05 | CRACOW | Kraków, MDA ul. Bosacka 18 | |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
Departures cancelled: 2015-04-05
|
|
SAN-BUS | |
|
UD: Ustrzyki Dolne - Kraków 14:05 | |
Mo Tu We Th Fr Sa Su |
|
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
|
14:05 | USTRZYKI DOLNE | Ustrzyki Dolne, ul. Dworcowa | |
14:08 | USTRZYKI DOLNE | Ustrzyki Dolne, przedmieście/rynek | |
14:13 | USTJANOWA GORNA | Ustjanowa | |
14:18 | STEFKOWA | Stefkowa | |
14:24 | OLSZANICA | Olszanica | |
14:30 | UHERCE MINERALNE | Uherce Mineralne | |
14:35 | GLINNE | Glinne | |
14:37 | LESKO | Lesko, miasto/osiedle | |
14:40 | LESKO | Lesko, ul. Piłsudskiego 48 | |
14:50 | ZAGORZ | Zagórz, D.K.P.O.W.Z. | |
14:52 | ZAGORZ | Zagórz, osiedle | |
14:57 | SANOK | Sanok, Lipińskiego, Autosan | |
15:00 | SANOK | Sanok, ul. Dworcowa | |
15:20 | ZARSZYN | Zarszyn, PKP | |
15:25 | BESKO | Besko | |
15:30 | RYMANOW | Rymanów, ul. Rynek | |
15:40 | MIEJSCE PIASTOWE | Miejsce Piastowe | |
15:55 | KROSNO | Krosno, D.A. ul. Naftowa | |
16:15 | JASLO | Jasło, 17-ego stycznia | |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
18:25 | CRACOW | Kraków, Prokocim Szpital ul. Wielicka | |
18:45 | CRACOW | Kraków, MDA ul. Bosacka 18 | |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
Departures cancelled: 2015-04-05
|
|
SAN-BUS | |
|
UD: Kraków - Ustrzyki Dolne 11:10 | |
Mo Tu We Th Fr Sa Su |
|
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
|
11:10 | CRACOW | Kraków, MDA ul. Bosacka 18 | |
11:30 | CRACOW | Kraków, Prokocim Szpital ul. Wielicka | |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
13:40 | JASLO | Jasło, ul. 17 stycznia | |
14:00 | KROSNO | Krosno, D.A. ul. Naftowa | |
14:15 | MIEJSCE PIASTOWE | Miejsce Piastowe | |
14:25 | RYMANOW | Rymanów, ul. Rynek | |
14:30 | BESKO | Besko | |
14:35 | ZARSZYN | Zarszyn, PKP | |
14:52 | SANOK | Sanok, Staszica , skrz. Poprzeczna | |
14:58 | SANOK | Sanok, Lipińskiego, Autosan | |
15:03 | ZAGORZ | Zagórz, osiedle | |
15:05 | ZAGORZ | Zagórz, D.K.P.O.W.Z. | |
15:15 | LESKO | Lesko, ul. Piłsudskiego 48 | |
15:18 | LESKO | Lesko, miasto/osiedle | |
15:20 | GLINNE | Glinne | |
15:25 | UHERCE MINERALNE | Uherce Mineralne | |
15:31 | OLSZANICA | Olszanica | |
15:37 | STEFKOWA | Stefkowa | |
15:42 | USTJANOWA GORNA | Ustjanowa | |
15:47 | USTRZYKI DOLNE | Ustrzyki Dolne, przedmieście/rynek | |
15:50 | USTRZYKI DOLNE | Ustrzyki Dolne, ul. Dworcowa | |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
Departures cancelled: 2015-04-05, 2015-04-06
|
|
SAN-BUS | |
|
UD: Kraków - Ustrzyki Dolne 16:10 | |
Mo Tu We Th Fr Sa Su |
|
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
|
16:10 | CRACOW | Kraków, MDA ul. Bosacka 18 | |
16:30 | CRACOW | Kraków, Prokocim Szpital ul. Wielicka | |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
18:40 | JASLO | Jasło, ul. 17-ego stycznia | |
19:00 | KROSNO | Krosno, D.A. ul. Naftowa | |
19:15 | MIEJSCE PIASTOWE | Miejsce Piastowe | |
19:25 | RYMANOW | Rymanów, ul. Rynek | |
19:30 | BESKO | Besko | |
19:35 | ZARSZYN | Zarszyn, PKP | |
19:52 | SANOK | Sanok, Staszica, skrz. Poprzeczna | |
19:58 | SANOK | Sanok, Lipińskiego, Autosan | |
20:03 | ZAGORZ | Zagórz, osiedle | |
20:05 | ZAGORZ | Zagórz, D.K.P.O.W.Z. | |
20:15 | LESKO | Lesko, ul. Piłsudskiego 48 | |
20:18 | LESKO | Lesko, miasto/osiedle | |
20:20 | GLINNE | Glinne | |
20:25 | UHERCE MINERALNE | Uherce Mineralne | |
20:31 | OLSZANICA | Olszanica | |
20:37 | STEFKOWA | Stefkowa | |
20:42 | USTJANOWA GORNA | Ustjanowa | |
20:47 | USTRZYKI DOLNE | Ustrzyki Dolne, przedmieście/rynek | |
20:50 | USTRZYKI DOLNE | Ustrzyki Dolne, ul. Dworcowa | |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
Departures cancelled: 2015-04-05
|
|
SAN-BUS | |
|
UD: Kraków - Ustrzyki Dolne 20:20 | |
Mo Tu We Th Fr Sa Su |
|
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
|
20:20 | CRACOW | Kraków, MDA ul. Bosacka 18 | |
20:40 | CRACOW | Kraków, Prokocim Szpital ul. Wielicka | |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
22:50 | JASLO | Jasło, ul. 17-ego stycznia | |
23:10 | KROSNO | Krosno, D.A. ul. Naftowa | |
23:25 | MIEJSCE PIASTOWE | Miejsce Piastowe | |
23:35 | RYMANOW | Rymanów, ul. Rynek | |
23:40 | BESKO | Besko | |
23:45 | ZARSZYN | Zarszyn, PKP | |
+00:02 | SANOK | Sanok, Staszica, skrz. Poprzeczna | |
+00:08 | SANOK | Sanok, Lipińskiego, Autosan | |
+00:13 | ZAGORZ | Zagórz, osiedle | |
+00:15 | ZAGORZ | Zagórz, D.K.P.O.W.Z. | |
+00:25 | LESKO | Lesko, ul. Piłsudskiego 48 | |
+00:28 | LESKO | Lesko, miasto/osiedle | |
+00:30 | GLINNE | Glinne | |
+00:35 | UHERCE MINERALNE | Uherce Mineralne | |
+00:41 | OLSZANICA | Olszanica | |
+00:47 | STEFKOWA | Stefkowa | |
+00:52 | USTJANOWA GORNA | Ustjanowa | |
+00:57 | USTRZYKI DOLNE | Ustrzyki Dolne, przedmieście/rynek | |
+01:00 | USTRZYKI DOLNE | Ustrzyki Dolne, ul. Dworcowa | |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
Departures cancelled: 2015-04-05
|