Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. close
Więcej informacji
ORLAND
Orland Express Polska-Niemcy

Wt Śr Cz Pt So   2020-10-29 - 2020-11-18
  - - - - - - - - - - - - - - - -  - - - - - - - - - - - - - - - - - -  
08:00 MEDYKAParking obok przejścia granicznego, Medyka 405 +14:15
08:20 PRZEMYŚLPKS, ul. Czarneckiego4, st. 1 +14:00
09:05 JAROSŁAWPKP, ul. Poniatowskiego, przystanek 'Wagabunda' +13:20
09:20 PRZEWORSKPKS, pl. F. Chopina +12:45
09:35 ŁAŃCUTDworzec autobusowy, ul. Kościuszki +12:30
10:20 RZESZÓWPKP, pl. Dworcowy, przystanek 'Wagabunda' +12:15
10:50 ROPCZYCEPKS, ul. Zielona 1 +11:45
11:20 DĘBICAPKP/PKS, ul. Głowackiego, przyst. 'Wagabunda' +11:30
11:40 PILZNO PLParking przy barze 'Taurus' +11:15
12:15 TARNÓWPKS, ul. Dworcowa, st. Międzynarodowy +10:50
12:50 BRZESKOPrzystanek autobusowy, ul. Ruchu Oporu +10:30
13:05 BOCHNIAPKP, ul. Poniatowskiego +10:15
14:15 KRAKÓWMDA, ul Bosacka 18 +09:30
14:30 CHRZANÓWPKS, ul. Zielona +08:50
 
- - - - - - - Przesiadka w Strzelcach Opolskich - - - - - - -
 
14:20 KATOWICEPKS, ul. P. Skargi +09:00
14:40 CHORZÓWPl. Powstańców Śl. +08:40
15:00 BYTOMPl. Wolskiego 1, stan. przy dworcu autobusowym obok PKP +08:20
15:30 ZABRZEPl. Warszawski +07:50
15:55 GLIWICEZajezdnia PKS, ul. Pionierów 8 +07:25
 
- - - - - - - Przesiadka w Strzelcach Opolskich - - - - - - -
 
12:45 JASTRZĘBIE-ZDRÓJDworzec autobusowy Arki Bożka +10:35
13:20 ŻORYPKS, ul. Męczenników Ośw. +10:00
13:50 RYBNIKPKS, ul. Budowlanych 6 st. 1 +09:30
14:15 WODZISŁAW ŚLĄSKIDworzec autobusowy, ul. Targowa st. 5 +09:05
14:30 RYDUŁTOWYPKS, ul. Traugutta +08:50
15:00 RACIBÓRZPKS, ul. Batorego +08:20
15:20 POLSKA CEREKIEWPKS, ul. Raciborska +08:00
15:40 KĘDZIERZYN-KOŹLEPKS +07:40
16:10 KRAPKOWICEPKS, ul. Opolska +07:10
 
- - - - - - - Przesiadka w Strzelcach Opolskich - - - - - - -
 
12:20 BIELSKO-BIAŁAPKS, ul. Warszawska - dolna płyta +10:55
12:50 PSZCZYNAul. Broniewskiego, parking za Kauflandem +10:20
13:20 TYCHYDworzec autobusowy, ul. Dworcowa +09:50
13:50 MIKOŁÓWPKS, ul. B. Prusa +09:30
16:10 PYSKOWICEPrzystanek, pl. Wyszyńskiego +07:05
16:25 TOSZEKPKS, ul. Tarnogórska +06:55
 
- - - - - - - Przesiadka w Strzelcach Opolskich - - - - - - -
 
14:15 ZAWIERCIEPrzystanek MZK naprzeciw stacji paliw BP, ul. Sikorskiego +08:45
15:05 TARNOWSKIE GÓRYDworzec autobusowy, ul. Pokoju 1 +07:55
15:25 TWORÓGPrzystanek PKS, ul. Tarnogórska +07:35
15:45 KRUPSKI MŁYNul. Słoneczna +07:15
16:00 KIELCZAPrzystanek, ul. Wiosenna +07:00
16:10 ZAWADZKIECentrum Przesiadkowe, ul. Dworcowa +06:50
16:30 JEMIELNICAPrzystanek autobusowy, ul. Strzelecka +06:30
 
- - - - - - - Przesiadka w Strzelcach Opolskich - - - - - - -
 
08:00 CHEŁMPKS, ul. Lwowska +15:40
08:50 PIASKIPrzystanek autobusowy, ul. Lubelska +14:50
09:20 LUBLINPKS, al. Tysiąclecia +14:20
10:10 PUŁAWYPKS, ul. Lubelska 9 +13:30
11:25 RADOMPKS, ul. Prażmowskiego +12:15
12:10 PRZYSUCHAPKS, ul. Legionów Polskich +11:30
13:30 PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPKP, parking obok Rossmanna +10:10
14:10 BEŁCHATÓWParking PKS +09:30
15:10 WIELUŃul. Staszica, parking PKS +08:30
16:00 KLUCZBORKDworzec autobusowy, ul. Moniuszki 5 +07:40
16:25 OLESNOStacja paliw Shell, ul. Kluczborska 41 +07:30
16:45 DOBRODZIEŃParking przy Biedronce, ul. Oleska 23 +07:00
17:05 OZIMEKStacja paliw Orlen, ul. Warszawska 7 +06:35
 
- - - - - - - Przesiadka w Opolu - - - - - - -
 
11:50 TERESPOLParking przy dworc PKP, ul. Janowska +11:20
12:25 BIAŁA PODLASKAHotel Delfin, al. Jana Pawła II +10:45
13:25 SIEDLCEPKP, ul. Kolejowa +09:45
14:10 MIŃSK MAZOWIECKIStacja paliw BP, ul. Warszawska 75 +09:00
16:35 ŁÓDŹPKP, Łódź Kaliska +07:05
17:30 SIERADZPKP, ul. Kolejowa +06:10
18:25 KĘPNOPKP, ul. Dworcowa +05:15
19:00 OLEŚNICAPKP, ul. Kolejowa +04:40
 
- - - - - - - Przesiadka w Legnicy - - - - - - -
 
07:20 HRUBIESZÓWPrzystanek autobusowy, ul. Piłsudskiego +16:20
08:20 ZAMOŚĆPKS, ul. Hrubieszowska +15:20
09:30 JANÓW LUBELSKIul. Sukiennicza, obok PKS +14:10
10:00 KRAŚNIKPrzystanek PKS, ul. G. Narutowicza +13:40
11:30 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIul. Żabia, parking obok PKS +12:10
12:00 STARACHOWICEParking przy Biedronce, ul. Wielkopiecowa +11:40
12:30 SKARŻYSKO-KAMIENNAParking pod PKP +11:10
13:10 KIELCEParking pod PKP +10:30
13:40 JĘDRZEJÓWStacja Paliw Orlen, ul. Pińczowska 30 +10:00
14:20 SZCZEKOCINYDworzec autobusowy, ul. Konopnickiej +09:20
15:30 CZĘSTOCHOWAul. Stanisława Orzechowskiego 15, parking obok PKS +08:10
16:10 LUBLINIECParking pod MCDonald dk 11 +07:30
 
- - - - - - - Przesiadka w Strzelcach Opolskich - - - - - - -
 
18:10 NOWY TOMYŚLPKP, ul. Kolejowa +06:25
18:45 ŚWIEBODZINPKP, ul. Dworcowa +05:50
19:15 ZIELONA GÓRAPKS, ul. Dworcowa +05:20
19:40 NOWA SÓLPKP, ul. Towarowa 3 +04:55
 
- - - - - - - Przesiadka w Legnicy - - - - - - -
 
13:00 WARSZAWADworzec Zachodni PKS +11:15
15:15 GNIEZNOParking przy ul. Łaskiego 10 +09:15
16:15 POZNAŃul. Wolne Tory, postój TAXI +08:15
18:00 LESZNOPKP, ul. Dworcowa 1 +06:45
18:50 GŁOGÓWPKP, pl. 1000-lecia 1 +05:55
19:35 LUBINParking przy rondzie, ul. Kolejowa +05:10
 
- - - - - - - Przesiadka w Legnicy - - - - - - -
 
17:00 STRZELCE OPOLSKIEMotel Leśny, ul. Opolska +06:40
17:30 OPOLE'Zajazd u Dziadka', ul. Strzelecka 55 +06:10
18:30 BRZEGStacja Orlen - Grodków +05:10
19:10 WROCŁAWDworzec autobusowy, ul. Sucha 1 +04:40
20:20 LEGNICAStacja paliw Orlen, Nowa Wieś, ul. Legnicka 44a +03:50
21:00 BOLESŁAWIECStacja paliw BP, ul. Wesoła 23A +03:10
22:15 ZGORZELECStacja paliw Orlen, ul. Słowiańska 1 +02:25
 
- - - - - - - PRZEJŚCIE GRANICZNE JĘDZRYCHOWICE (PL) / LUDWIGSDORF (DE) - - - - - - -
 
23:30 DREZNOFlughafen - vor Haupteingang +01:10
+01:30 HOFHauptbahnhof, st. 11 23:10
+02:45 WEIDEN IN DER OBERPFALZHaltestelle - Neues Rasthaus 22:10
+03:30 REGENSBURGHauptbahnhof, st. 7 - 8, Bahnhofstrasse 12 21:05
+04:20 STRAUBINGHauptbahnhof 20:00
+05:20 LANDSHUTHauptbahnhof 19:00
+06:00 MONACHIUMZOB an der Hackerbrucke, Arnulfstr. 21 st. 20 18:00
 
- - - - - - - - - - - - - -
 
+02:20 BAYREUTHHauptbahnhof 22:05
+03:35 NORYMBERGAZOB, Bahnhofstr./Käte-Strobel-Str. ADCOM Center 21:00
+04:50 INGOLSTADTEsplanade - st. 17 - 19 19:20
 
- - - - - - - Przesiadka w Hof - - - - - - -
 
+02:50 BAMBERGHauptbahnhof, Ludwigstrasse 6 21:45
+03:35 SCHWEINFURTHauptbahnhof, st. 1 21:00
+04:10 WURZBURGHauptbahnhof, Bahnhofplatz 20:20
+05:00 ROTHENBURG OB DER TAUBERHauptbahnhof 19:25
+05:35 CRAILSHEIMZOB, St. 7, Worthingtonstraße 14 18:45
+06:15 AALENZOB, st. 9, Bahnhofstrasse 38 18:05
+06:45 HEIDENHEIM AN DER BRENZZOB, st. 15, Marienstrasse 17:35
+07:30 GOPPINGENBahnhof Goppingen, Bahnhofstraße 11 16:50
+08:10 STUTTGARTAirport Busterminal (SAB) 16:05
+08:43 TUBINGENHauptbahnhof 15:30
+09:15 BALINGENBahnhof, Bahnhofstraße 42 14:55
+09:45 ROTTWEILHauptbahnhof 14:25
+10:15 VILLINGEN-SCHWENNINGENBahnhof, Erzbergerstrasse 13:55
+11:00 SINGEN HOHENTWIELHaltestelle 'Hohentwielstadion', Radolfszellerstr. 13:10
+11:35 KONSTANCJADobeleplatz 12:35
 
- - - - - - - Przesiadka w Hof - - - - - - -
 
+07:25 AUGSBURGP+R Platz Oberhausen Nord - Biberbachstrasse 16:35
+08:25 ULMFernbusparkpl ULM Bofingen, Eberhart-finckh str. 34 15:45
+09:20 MEMMINGENHauptbahnhof, st. 8 14:45
+10:25 RAVENSBURGBahnhof-parkplatz Westseite-escher-wyss-str. 13:45
+10:50 FRIEDRICHSHAFENStadtbahnhof - Busbahnhof, st. 8 13:20
+11:10 MEERSBURGBusparkplatz Allmend (bei Feuerwehr) Allmendweg 24 12:45
 
- - - - - - - Przesiadka w Munchen - - - - - - -
 
+07:40 ROSENHEIMBahnhof - Luitpoldstr./Bahnhofstr, Haltestelle I/J 16:20
+08:40 BAD REICHENHALLHauptbahnhof 15:15
+09:20 SALZBURGP&R Salzburg Sud Fernbusse 14:40
 
- - - - - - - Przesiadka w Munchen - - - - - - -
 
+07:05 LANDSBERG AM LECHDanziger platz 16:45
+08:20 KEMPTENHauptbahnhof, Banhofplatz 2 15:45
+09:35 LINDAUBerliner Platz/Bregenzerstrasse 48 - Bushaltestelle vor dem Bodensee Hotel 14:20
+10:05 BREGENZHauptbahnhof st. C, Fritz-Mayer-Platz 13:45
+10:55 SANKT GALLENBusparkplatz Lagerstrasse 10 12:40
 
- - - - - - - Przesiadka w Munchen - - - - - - -
 
  2020-10-29 - 2020-11-18 Śr Cz Pt So Nd