Pn Wt Śr Cz Pt So Nd |
|
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
|
16:00 | POZNAŃ | Dw. Autobusowy, ZCK, ul. S. Matyi 2 |
+12:00 |
19:00 | ŁÓDŹ | Dw. Autobusowy, Łódź Kaliska, ul. Aleja Włókniarzy 227 |
+09:10 |
21:40 | WARSZAWA | Dw. Autobusowy, Al.Jerozolimskie 144 |
+07:10 |
+00:50 | LUBLIN | Dw. Autobusowy, al. Tysiąclecia 6 |
+03:40 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
+06:10 | LWÓW | Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 1 |
23:30 |
+06:40 | LWÓW | Dw. Autobusowy, ul. Stryjska 109 |
23:00 |
+08:00 | ROHATYN | Dw. Autobusowy, ul. Galycka 8 |
21:55 |
+09:10 | IWANO-FRANKOWSK | Dw. Autobusowy 2, ul. Gorbaczewskiego 14A |
21:05 |
+10:10 | KOLOMYJA | Dw. Autobusowy, ul. Amtonienka Dawidowicza 1 |
19:35 |
+11:00 | KOSÓW | Dw. Autobusowy, ul. Nebesnoi Sotni 13 |
18:00 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd |