Pn Wt Śr Cz Pt So Nd |
|
|
|
- - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
|
| |
08:00 | BIELSKO-BIAŁA | DA ul Warszawska 7 | |
16:30 |
08:20 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | DA ul Niepodległości | |
16:05 |
08:40 | PSZCZYNA | Parking BP Globus ul Nałkowskiej 17 | |
15:35 |
09:00 | TYCHY | Szpital Wojewódzki, ul Wyszyńskiego | |
15:00 |
09:30 | CHORZÓW | Stacja Mądeltrans ul Wieniawskiego | |
14:20 |
09:45 | KATOWICE | Dworzec PKS ul. P. Skargi | |
13:55 |
10:15 | CHRZANÓW | Dworzec Autobusowy, ul. Zielona 9 | |
13:05 |
11:30 | KRAKÓW | Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 st. G14-G17 | |
12:10 |
12:30 | TARNÓW | Dworzec PKS, ul. Dworcowa 1, stan. międzynarodowe | |
11:00 |
13:45 | RZESZÓW | CMPA Wagabunda Dw.PKP Plac Dworcowy | |
09:40 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
19:20 | LWÓW | Dw.Kolejowy, ul.Chernivetska 21, obok parkingu | |
06:20 |
- | KIJÓW | Dw. Autobusowy, ul. Petliury 32 | |
-21:35 |
|
- - - - - - -
|
|
- - - - - - -
|
|
|
|
|
|
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd |